پیشنهاد شما کاربران برای ارتقای سطح کیفی سایت !

Jason Statham

Jason Statham

دل شکسته
کاربر تالار
کاربر فعال
پاسخ : پیشنهاد شما کاربران برای ارتقای سطح کیفی سایت !

به نظر من مدیران بخش این امکان را داشته باشن که بتونن به کاربری که تو قسمت خودشون فعالیت میکنه یه نشان تقدیر بتونن بدن که کاربر علاقه بیشتری داشته باشه به فعالیت در اون زمینه

Mёy$αM

Mёy$αM

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

مدیران بخش بتونن از چتباکس کسی رو بن کنن

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

به نظر من مدیران بخش این امکان را داشته باشن که بتونن به کاربری که تو قسمت خودشون فعالیت میکنه یه نشان تقدیر بتونن بدن که کاربر علاقه بیشتری داشته باشه به فعالیت در اون زمینه

فکر نکنم بشه این کار رو از لحاظ فنی انجام داد .
مدیران بخش بتونن از چتباکس کسی رو بن کنن
در صورتی که احساس بشه این دسترسی برای مدیران بخش نیازه حتما این کار رو انجام خواهیم داد

Technical

Technical

لاغر تالار
Banned

سلام به همه ی دوستان من دو تا نظر ، درخواست یا خواهش هرچیزیی که در نظر می گیرید از همه دارم :
1/ این که اگر کسی حس می کند تواناییش را دارد میتواند در پرونده ی بازی ما را یاری کند تا کامل تر و بهتر از آنچه هست بشود .

2/ اینکه کلاً اعضا در هر زمینه ای استعداد یا تخصص دارند به نظرم بهتر است کار خودشان را آغاز کنند در این صورت سایت خیلی جلو خواهد اُفتاد ...

داداش ما هستیما! من هستم واسه پرونده بازی.

Jason Statham

Jason Statham

دل شکسته
کاربر تالار
کاربر فعال

سلام من پیشنهادم اینه به این منوی زیر ایدیمون یه تحصیلات هم اضافه بشه خیلی با حاله:دی

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

سلام من پیشنهادم اینه به این منوی زیر ایدیمون یه تحصیلات هم اضافه بشه خیلی با حاله:دی

یه همچین چیزی تقریبا هست
تا هفته اینده اضافه میکنم:)

Jason Statham

Jason Statham

دل شکسته
کاربر تالار
کاربر فعال

پیشنهاد دوم تو قسمت پروفایل یک کاربر قسمتی باشه به اسم هدایا یک سری هدیه بسازین بعد برای مثال من میرم تو پروفایل محمد میخوام بهش یک هدیه بدم که همیشه باقی بمونه میرم پروفایلش قسمت هدایا بعد روی یکی از شکلک ها کلیک میکنم بعد مثلا اون شکلک پولش میشه 700 تومن پولو پرداخت میکنم و کادو واسه پروفایلش فرستاده میشه و نوشته میشه که این کادو در روز و ساعت توسط کادو داده شد به محمد .

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

اگر نمونه ای هست برام پخ کن ادرسشو :چشمک

Technical

Technical

لاغر تالار
Banned

من چون که تو خارج از کشورم چت روم ها به من اجازه ورود نمی دن واسه همین نمی تونم یه نمونه بدم ولی می تونی تو گوگل سرچ کنی چت روم فارسی بعد خودت یکی یکی نگاشون کن. اغلبا سرویس ها شبیه هم هستند. فقط دو تا سرویس من دیدم تو چت روم ها. یکی با هدیه هست. و دیگری بدون هدیه. خب دیگه میسپارمش به تو.

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا