چتــــــــــــروم آفلایــن

WickedSick

WickedSick

کاربر تالار
کاربر تالار
ب قول بیمکس تو بیگ هیرو:
اییی وای :|

Night Spirit

Night Spirit

گنده تالار !
مدیر ارشد تالار
بر همسایه بد کوفت
واحد روبرویی ما یک خانم و اقای مسن با یه عالمه بچه و نوه هستن،از سر و صدا ایناشون که بگذرم،ایشون هیچ جوره زیر بار دادن قبض آب و برق مشترک ساختمون نمیره، خدا رو شکر قبض آب با ما شریک نیستن، ولی واسه پول برق راهرو و آسانسور :گریه
هفته پیش پول برق نمیداد، مدیر ساختمون اومد لامپ این طبقه رو باز کرد گفت خب باشه تو تاریکی باشید :|
هی من گفتم آقا به ما چه،الان تر و خشک باهم میسوزه، مدیر خان هم گفت تا پول برق نده طبقه اتون برق بی برق
حالا ایشون دنگ سرویس آسانسور رو ندادن، مدیر ساختمون هم رفته یکی رو آورده آسانسور تو طبقه ما نمی ایسته :|
منم امروز خونم به جوش اومد رفتم به مدیر ساختمون گفتم پول برق راهرو و سرویس آسانسوری که بهتون دادم رو پس بدید
عجب بدبختی داریما
با چیزی به نام فرهنگ آپارتمان نشینی آشنا نیستن بفکرم

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
همین که فروم رو داده دستتون کلی هست
به نظر من یه چیزی هم باید ازتون بگیره، چه طرز کار کردنه
ایش

از این زاویه دقت نکرده بود سپاس فراوان :|

یه سوال فنی
آقا حسین دیگه نمیاد فروم؟؟؟

فاز برداشته :\

بر همسایه بد کوفت
واحد روبرویی ما یک خانم و اقای مسن با یه عالمه بچه و نوه هستن،از سر و صدا ایناشون که بگذرم،ایشون هیچ جوره زیر بار دادن قبض آب و برق مشترک ساختمون نمیره، خدا رو شکر قبض آب با ما شریک نیستن، ولی واسه پول برق راهرو و آسانسور :گریه
هفته پیش پول برق نمیداد، مدیر ساختمون اومد لامپ این طبقه رو باز کرد گفت خب باشه تو تاریکی باشید :|
هی من گفتم آقا به ما چه،الان تر و خشک باهم میسوزه، مدیر خان هم گفت تا پول برق نده طبقه اتون برق بی برق
حالا ایشون دنگ سرویس آسانسور رو ندادن، مدیر ساختمون هم رفته یکی رو آورده آسانسور تو طبقه ما نمی ایسته :|
منم امروز خونم به جوش اومد رفتم به مدیر ساختمون گفتم پول برق راهرو و سرویس آسانسوری که بهتون دادم رو پس بدید
عجب بدبختی داریما

وقتی اپارتمان میشینین اینجور چیزا هم باید در نظر بگیرین چون هزارتا مشکل داره

به مدیر احمقتونم بگو بجای اینکه تر و خشک با هم بسوزونه زنگ بزنه صاحب خونشون تا مشکل درست بشه بعدشم اون حق قطع کردن نداره راحت میشه ازش شکایت کرد

ممد بفرس پیش مدیر ساختمون ارشادش کنه:دی

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
از این زاویه دقت نکرده بود سپاس فراوان :|

فاز برداشته :\

وقتی اپارتمان میشینین اینجور چیزا هم باید در نظر بگیرین چون هزارتا مشکل داره

به مدیر احمقتونم بگو بجای اینکه تر و خشک با هم بسوزونه زنگ بزنه صاحب خونشون تا مشکل درست بشه بعدشم اون حق قطع کردن نداره راحت میشه ازش شکایت کرد

ممد بفرس پیش مدیر ساختمون ارشادش کنه:دی
دو سه بار از روش رد بشم فرهنگ اپارتمان نشینی رو یاد میگیره ؛))

KaShKoOl

KaShKoOl

یه مرد تنها و خسته
کاربر ماندگار
RAHA

RAHA

عمه برادرزاده
مدیر بخش
به به چه سکوتی

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
دقیقا همه هستن ولی خستن :\

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
دقیقا :))

RAHA

RAHA

عمه برادرزاده
مدیر بخش
الان منم و دراگون خان 58
جوری میگه همه هستن انگار بیست و چهار ساعته اینجاست
من موندم چطور آقا مدیر کل شما رو ناظم اینجا کردن، کلا تو مرخصی هستیداااا

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا