چتــــــــــــروم آفلایــن

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
زحمتتون میشه من راضی نیسم :دی
میخواین من میگیرم شما هزینه اش بدین ؟؟:دی بالاخره بزرگتری گفتن شما هم مدیر اینجایین هم به جای پدر همه ماها با این سن و سالتون
از اونجایی که هزینه شام قبولی از جیب پدراس پس هزینه شام اینجام با شماست :9d9c467c2926:
دیگه چیکار کنم دیگه ، گفتم یه کمکی بکنم به شما ،دست تنها سخته :دی
شوخیشم زشته :دی تا وقتی که رها خانوم اینجاست من به خودم اجازه نمیدم دست تو جیبم بکنم ،زشته جلو بزرگتر :هه

ReYHanEH

ReYHanEH

کاربر ماندگار
کاربر ماندگار
دیگه چیکار کنم دیگه ، گفتم یه کمکی بکنم به شما ،دست تنها سخته :دی
شوخیشم زشته :دی تا وقتی که رها خانوم اینجاست من به خودم اجازه نمیدم دست تو جیبم بکنم ،زشته جلو بزرگتر :هه
چقدر ادم مهربون و به فکری هستید شما :دی
اونطوری که من میدونم رها یه چند سده ای از شما کوچیکتره پس دوباره توهم نزنین :happysmiley:
مهمتر از همه شما میخواین وایسین کنار تا یه خانوم که از شما کوچکتر دست تو جیبش کنه ؟؟؟؟:blinksmiley:

WickedSick

WickedSick

کاربر تالار
کاربر تالار
تست در خواستی :|

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
عاقا شاید بعضیا بخوان بپرن تو چاه شما هم میخواین بپرین عایا؟!!!
شام بدین باو :دی

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
چقدر ادم مهربون و به فکری هستید شما :دی
اونطوری که من میدونم رها یه چند سده ای از شما کوچیکتره پس دوباره توهم نزنین :happysmiley:
مهمتر از همه شما میخواین وایسین کنار تا یه خانوم که از شما کوچکتر دست تو جیبش کنه ؟؟؟؟:blinksmiley:
من و با رها خانوم اشتباه گرفتیدااا
:هه

ReYHanEH

ReYHanEH

کاربر ماندگار
کاربر ماندگار
من و با رها خانوم اشتباه گرفتیدااا
:هه
اصلا
اینقدر اختلاف سنیتون تابلوعه جایی برای اشتباه نمیزاره:blinksmiley:
قبل شما من فکر میکردم خانوما رو سنشون حساسن اما انگار شما ها از ما بدترین :(43):

ReYHanEH

ReYHanEH

کاربر ماندگار
کاربر ماندگار
M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
اصلا
اینقدر اختلاف سنیتون تابلوعه جایی برای اشتباه نمیزاره:blinksmiley:
قبل شما من فکر میکردم خانوما رو سنشون حساسن اما انگار شما ها از ما بدترین :(43):
من رو سنم حساس نیستم که
من دارم واقیعتو میگم
چرا نمیخواید قبول کنید اخه:دی

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا