چتــــــــــــروم آفلایــن

amazing

amazing

کاربر تالار
کاربر تالار
هیییییچییییییی من بشینم 19 تا قسمت رو از اول ببینم؟؟؟؟؟
بیییییخیال من بچه شیرازم:دی
بجاش میشینم به ضد حالی که خوردم میخندم....شما هم بخند که خنده خیلی خوبه
البته اگه میخوای یه ضد حال دیگه امم بگم به اونم بخندی

IMANPAZOKI

IMANPAZOKI

کاربر تالار
کاربر تالار
خوبه که بچه شیرازی خخخخخ
اگر توی زحمت نمیفتی بگو :khansariha (13):

amazing

amazing

کاربر تالار
کاربر تالار
هههه دیگه داری سر شوخی رو باز میکنی ها حواست باشه خخخ
من عضو کتابخونه ام (بخوای از نظر فنی حساب کنی امسال تمدید نکردم:دی )هیچی 3-4 سال پیش دقیق یادم نمیاد کی خیلی دلم میخواست هری پاتر رو بخونم رفتم کتابخونه توی کتابا کتابای هری پاتر رو پیداکردم
خب منم بچه بودم خام بودم نمیدونستم که جلد یک و دو و سه و اینا داره یکیشونو که از اسمش خوشم اومد برداشتم رفتم خونه با ذوق و شوق نشستم خوندم تاااااا 12.15دقیقه شب تموم شد (البته از عصر شروع کردم)هیچی تموم شد من نگاه کردم به آخر کتاب روی جلد نوشته بود جلد اول اسمش اینه و اینا
عاغا من دیدم این جلد اول نیس جلد دوم نیس جلد سوم نیس بگو کدوم جلدش بود؟جلد ششم...هیچی دیگه رفتم دادم تحویل جلد پنجم رو گرفتم :دی
بعدا خودم دانلود کردم خوندمش خخخخ
سرزمین اشباح جلد اول رو با کلی ذوق و شوق گرفتم خوندم بقیه اش نبود کلی حسرت خوردم ولی بعد رفتم دانلود کردم اونم خوندم

IMANPAZOKI

IMANPAZOKI

کاربر تالار
کاربر تالار
هههه دیگه داری سر شوخی رو باز میکنی ها حواست باشه خخخ
من عضو کتابخونه ام (بخوای از نظر فنی حساب کنی امسال تمدید نکردم:دی )هیچی 3-4 سال پیش دقیق یادم نمیاد کی خیلی دلم میخواست هری پاتر رو بخونم رفتم کتابخونه توی کتابا کتابای هری پاتر رو پیداکردم
خب منم بچه بودم خام بودم نمیدونستم که جلد یک و دو و سه و اینا داره یکیشونو که از اسمش خوشم اومد برداشتم رفتم خونه با ذوق و شوق نشستم خوندم تاااااا 12.15دقیقه شب تموم شد (البته از عصر شروع کردم)هیچی تموم شد من نگاه کردم به آخر کتاب روی جلد نوشته بود جلد اول اسمش اینه و اینا
عاغا من دیدم این جلد اول نیس جلد دوم نیس جلد سوم نیس بگو کدوم جلدش بود؟جلد ششم...هیچی دیگه رفتم دادم تحویل جلد پنجم رو گرفتم :دی
بعدا خودم دانلود کردم خوندمش خخخخ
سرزمین اشباح جلد اول رو با کلی ذوق و شوق گرفتم خوندم بقیه اش نبود کلی حسرت خوردم ولی بعد رفتم دانلود کردم اونم خوندم

والا شوخی شوخی با شماهم شوخی خخخخ
:khansariha (13)::khansariha (13)::khansariha (13)::khansariha (13)::khansariha (13):از 6 شروه کردی :khansariha (13): البته راحت تر فهمیدی اخرش چی میشه بقیش مهم نیست دیگ
ولی هیچی کتاب نمیشه
چرا حق نشر رو ضایع میکنی آخه ؟ برو کتاب رو بخر :khansariha (126): یه پولی هم بره تو جیب اون بنده خدا :khansariha (128):

amazing

amazing

کاربر تالار
کاربر تالار
والا شوخی شوخی با شماهم شوخی خخخخ
:khansariha (13)::khansariha (13)::khansariha (13)::khansariha (13)::khansariha (13):از 6 شروه کردی :khansariha (13): البته راحت تر فهمیدی اخرش چی میشه بقیش مهم نیست دیگ
ولی هیچی کتاب نمیشه
چرا حق نشر رو ضایع میکنی آخه ؟ برو کتاب رو بخر :khansariha (126): یه پولی هم بره تو جیب اون بنده خدا :khansariha (128):
خخخخ حالا مگه کل کتاباش بود؟ناقص بود همش جلد چهار فقط قسمت یکش رو داشت جلد شش همش داشت و جلد پنج تازه جلد هفت رو اصلا نداشت بقیه اشم ناقص بودن
ولی من وقتی میرم توی داستان دیگه برام فرقی نداره کتابه یا پی دی اف
ههه اینجا کتابفروشی نداره یعنی داره ها یکی هست اسمشم حافظه ولی خب فقط کتابای کمک درسی توش هس..(من توی خود شیراز نیستم)

IMANPAZOKI

IMANPAZOKI

کاربر تالار
کاربر تالار
خخخخ حالا مگه کل کتاباش بود؟ناقص بود همش جلد چهار فقط قسمت یکش رو داشت جلد شش همش داشت و جلد پنج تازه جلد هفت رو اصلا نداشت بقیه اشم ناقص بودن
ولی من وقتی میرم توی داستان دیگه برام فرقی نداره کتابه یا پی دی اف
ههه اینجا کتابفروشی نداره یعنی داره ها یکی هست اسمشم حافظه ولی خب فقط کتابای کمک درسی توش هس..(من توی خود شیراز نیستم)
در ادمه باید عرض کنم که موفق باشید
از این محمد حق الزحمه بگیر خوب :khansariha (135):

amazing

amazing

کاربر تالار
کاربر تالار
عرضم به حضورتون "در ادامه"منم قید میکنم همچنین
آقا محمد کیه؟
این حق الزحمه ما چی شد؟؟؟خخخخخ
حالا من که میخوام بگیرم بگم بابت چی حق الزحمه میخوام؟؟؟؟؟؟:دی

آخرین ویرایش:
IMANPAZOKI

IMANPAZOKI

کاربر تالار
کاربر تالار
عرضم به حضورتون "در ادامه"منم قید میکنم همچنین
آقا محمد کیه؟
این حق الزحمه ما چی شد؟؟؟خخخخخ
حالا من که میخوام بگیرم بگم بابت چی حق الزحمه میخوام؟؟؟؟؟؟"دی
هههه
بچه شیرازی حالا کجا با این عجله ! خخخ
نمیدونم اگر میدن فقط بگیر

amazing

amazing

کاربر تالار
کاربر تالار
هههه
بچه شیرازی حالا کجا با این عجله ! خخخ
نمیدونم اگر میدن فقط بگیر
برم این آقا محمد رو(که در اینجا ذکر میکنم هنوز نمیشناسمشون)پیدا کنم حق الزحمه امو ازشون بگیرم
اوکی مال شمارم اگر دادن میگیرم:دی

IMANPAZOKI

IMANPAZOKI

کاربر تالار
کاربر تالار
:khansariha (123):
برم این آقا محمد رو(که در اینجا ذکر میکنم هنوز نمیشناسمشون)پیدا کنم حق الزحمه امو ازشون بگیرم
اوکی مال شمارم اگر دادن میگیرم:دی

راضی به زحمت نیستم بخدا

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا