چتــــــــــــروم آفلایــن

SlAyEr

SlAyEr

کاربر تالار
کاربر تالار
چی گفت به من بگو بهش اخطار بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من خودم همون لحظه داشتم با بچه تسخیر میکردیم یهو دیدم به داره میگه که help help فلان فرمانده به من حمله کرده و منم دیگه نمیتونستم برگردم بهش کمک کنم مجبور شدم بزارم غارتش کنی!!!!!!!!!!!!!!!

killer666

killer666

demon is back
مدیر بازنشسته
تو نامه به جای اینکه بگه نزن میگه f**k you
این درسته؟
گفتم که اگه میگفت نزن منم نمیزدم
اصلا هیچی نمیگفت من فکر کردم ول کرده
در ضمن من خیلی ازش غارت نکردم
کلا شاید تو تمام حملاتم 80000 تیتانیوم هم نشد غذا و تریت هم که بدردم نمیخوره من تو خیلی از حملاتم برای غارت 100000 تیتانیوم تو یه حمله میگیرم

general

general

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته
slayer میای dota بازی کنیم؟

SlAyEr

SlAyEr

کاربر تالار
کاربر تالار
الان ان نیستم wow انم لول چندی اسمم رو ادد کردی:f4cker

SlAyEr

SlAyEr

کاربر تالار
کاربر تالار
بزار بهت حمله کنم تقریبا هم امتیازیما ولی بخاطره گله روی شما که بخشیدیش الان وادارش میکنم ازت عذر خواهی کنه حالا ببین اگه ان باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

killer666

killer666

demon is back
مدیر بازنشسته
راستی خودت تو فد فرمانده ای یا یکی دیگه به جاش بیام خودتو صاف کنم :lol اسمتو اکانتتو بگو

در ضمن اون جایی که تو پروفایل فد نوشتی در صلح با کیا اسمی از فد من نبردی :d

SlAyEr

SlAyEr

کاربر تالار
کاربر تالار
یه چیزی بت بگم جوش نیاریا ما با فده شما در جنگیم ولی به شما حمله ای نمیکنیم چون خیلی از ما قویترین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!تو سروره پیش ما با سون پرینس برادر بودیم حالا با فد های alliance!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!نه من فرمانده نیستم ولی خواهم شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!خودم فد میسازم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

killer666

killer666

demon is back
مدیر بازنشسته
اقا رضا بهش گفتی که اگه از اول نامه میداد که حمله نکن منم بهش حمله نمیکردم
در ضمن لطف کرد وعذر خواهی کرد

SlAyEr

SlAyEr

کاربر تالار
کاربر تالار
لولم رو دیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟f4cker

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا