کلکل پرسپولیسی ها با استقلالی ها

killer666

killer666

demon is back
مدیر بازنشسته
پاسخ : کلکل پرسپولیسی ها با استقلالی ها

شیث رضایی و محمد نصرتی هم تو جهان مطرح شدن

Germanitor

Germanitor

Storm of Swords
مدیر بازنشسته

fc-bayern-munich-vs-borussia-dortmund-2013.jpg

تیم بایستی ارزش طرفداری داشته باشه

کیا قبول دارن؟

senda

senda

Just Music
مدیر بازنشسته

من قبول دارم

ولی

تیم های ایرانی هم جزیی از فرهنگ ما هستند و ارزش طرفداری هم دارند

ممنون که نظر تو گفتی

killer666

killer666

demon is back
مدیر بازنشسته

دقیقا همین طوره حامد جان البته به علاوه اون دوتا شالکه رو هم عشقه

Germanitor

Germanitor

Storm of Swords
مدیر بازنشسته

من قبول دارم

ولی

تیم های ایرانی هم جزیی از فرهنگ ما هستند و ارزش طرفداری هم دارند

ممنون که نظر تو گفتی

شرمنده من مخالفم با این جمله:"تیم های ایرانی هم جزیی از فرهنگ ما هستند و ارزش طرفداری هم دارند"

من بازیکن فوتبالی که بخوام بگم نماینده فرهنگ ماست از کریم باقری و امیر حسین صادقی اسم میبرم ولی بقیه هرگز با رفتاراشون با مدل زندگی و نحوه تفکر
طرفداران این دو تیم الفاظی که در استادیوم به کار میبرن آیا از فرهنگ ماست؟کارایی که بعد بازی میکنن جزی از فرهنگ ماست؟
قضیه کبوتره که هنوز یادم نرفته که به جرم اینکه یک انسان رنگش رو قرمز کرده بود کله اش رو کندن. آیا این است فرهنگ ما؟
آیا فرهنگ ما پول پرستی است؟ که روز به روز بر میزان قرار دادها اضافه میشه؟
آیا فرهنگ ماست که چندتا بازیکن هم دیگرو انگولک کنن در مقابل چند میلیون نفر؟یا لب هم دیگرو گاز گرفتن فرهنگ ماست؟
آیا شکستن صندلی استادیوم فرهنگه؟
آیا .......
و هزاران و دها هزار نمونه که خالی از حوصله این بحث هستش که هیچ کدام علاوه بر اینکه در ایران بلکه در هیچ جای دنیا فرهنک نیست.
حقیقتا فوتبالیستهای امروز اصل خویش رو فراموش کردن فوتبالیستهای دهه 60 و قبل از اونا چطوری بودن؟
اصلا آیا فوتبالیست ما به اندازه پولی که میگیره بازی میکنه؟

این رو بخون

senda

senda

Just Music
مدیر بازنشسته

شرمنده من مخالفم با این جمله:"تیم های ایرانی هم جزیی از فرهنگ ما هستند و ارزش طرفداری هم دارند"

من بازیکن فوتبالی که بخوام بگم نماینده فرهنگ ماست از کریم باقری و امیر حسین صادقی اسم میبرم ولی بقیه هرگز با رفتاراشون با مدل زندگی و نحوه تفکر
طرفداران این دو تیم الفاظی که در استادیوم به کار میبرن آیا از فرهنگ ماست؟کارایی که بعد بازی میکنن جزی از فرهنگ ماست؟
قضیه کبوتره که هنوز یادم نرفته که به جرم اینکه یک انسان رنگش رو قرمز کرده بود کله اش رو کندن. آیا این است فرهنگ ما؟
آیا فرهنگ ما پول پرستی است؟ که روز به روز بر میزان قرار دادها اضافه میشه؟
آیا فرهنگ ماست که چندتا بازیکن هم دیگرو انگولک کنن در مقابل چند میلیون نفر؟یا لب هم دیگرو گاز گرفتن فرهنگ ماست؟
آیا شکستن صندلی استادیوم فرهنگه؟
آیا .......
و هزاران و دها هزار نمونه که خالی از حوصله این بحث هستش که هیچ کدام علاوه بر اینکه در ایران بلکه در هیچ جای دنیا فرهنک نیست.
حقیقتا فوتبالیستهای امروز اصل خویش رو فراموش کردن فوتبالیستهای دهه 60 و قبل از اونا چطوری بودن؟
اصلا آیا فوتبالیست ما به اندازه پولی که میگیره بازی میکنه؟

این رو بخون

هیچ کدام از این هایی که گفتید در فرهنگ ما نیست ولی در هر فرهنگی آدم های بی فرهنگ و هنجار شکن هم وجود دارد

Leo

Leo

hey u ... !!!
کاربر تالار

اینجور تاپیک ها هیچوقت تمومی ندارن و هرکی حرفه خودشو میزنه ...
من فقط یه بار بیشتر حرفمو نمیزنم :
رو دسته استقلال هیچ تیمی نیومده ... همین و بسسسسسسس !!!
:ایکس
اســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتـــــــــــــــــــــــــقــــــــــــــــــــلااااااااالـــــــــــــــــــــــــــ

GreaT VampirE

GreaT VampirE

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

ما هم خواستیم یه اسپمی ارض بکنیم....
استقلال و عقشه و همینو بس....

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا