کل کل جام جهانی

• شروع کننده موضوع killer666
  • تاریخ شروع
killer666

killer666

demon is back
مدیر بازنشسته
به قول دکتر صدر یه سفره ای پهن کرده بودند گفتند به مسی هم یه چیزی برسه والا خدایی حق مسی بهترین بازیکن نبود

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
به قرآن دلم برای مسی سوخت وسط یه مشت گاو داشت بازی میکرد درسته خودشم عالی نبود ولی هم تیمی هاش واقعا ریـــــــــــ * ده بودن

KaShKoOl

KaShKoOl

یه مرد تنها و خسته
کاربر ماندگار
من دلم واسه شووآنی سوخت بنده خدا کم مونده بود بزنن بکشنش
Sent from my lumia 520

killer666

killer666

demon is back
مدیر بازنشسته
بابا اون وحشی ها همون اول بازی زدن کرامر زبون بسته رو مصدوم کردن میخواستن شواینی رو هم مصدوم کنند که دیگه آلمان هافبک وسط نداشته باشه ولی کور خوندن شواینی مردتر از این حرفا بود که قافیه رو به این بزدل ها ببازه

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
بابا اون وحشی ها همون اول بازی زدن کرامر زبون بسته رو مصدوم کردن میخواستن شواینی رو هم مصدوم کنند که دیگه آلمان هافبک وسط نداشته باشه ولی کور خوندن شواینی مردتر از این حرفا بود که قافیه رو به این بزدل ها ببازه
حالا تو خودشو ناراحت نکن :دی

KaShKoOl

KaShKoOl

یه مرد تنها و خسته
کاربر ماندگار
اونجوری که تو گفتی هم که نبود
آخه کرامر که بازیکن نیست
مشکل خدیرا بود که قبلن مصدوم شده بود

killer666

killer666

demon is back
مدیر بازنشسته
کرامر بازیکن نیست پس حتمن ده روسی بازیکن هستش

KaShKoOl

KaShKoOl

یه مرد تنها و خسته
کاربر ماندگار
نه دل پیرو بازیکنه :)

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا