10 فیلم برتر کاربران پرشین بکس

NecromanceR

NecromanceR

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
lords of the rings 1
بهرتین فیلم سینمای هالیوود به نظره من که از دنیای بی نظیره استاد تالکین ساخته شد و از رمان با همین اسم که به تلاش سائورون برای باز پس گیری حلقه بعد از این که متوجه میشه حلفه دست یک هاببت به نام بیلبو و دوباره امپراطوریه خودشو در موردور در کنار کوه فلاکت می سازه .
the hobbit 2
دومین فیلم از دنیای بی نظیره استاد تالکین ساخته شده از رمانی با همین اسم که کوتوله ها با کمک هابیتی به نام بیلبو برای پس گرفتن کوه تنهایی از دست اژدهایی به اسم اسماگ ماجراجویی رو شروع میکنن و در همین حال سائورون ارتش خودشو برای تسخیر همین کوه تجهیز میکنه .
3 a.i. artificial intelligence 2001
این فیلمم واقعا از نظر داستانی بی نظیره شاید اکثرا دیده باشن ولی اونایی که ندیدن پیشنهاد میکنم ببینید داستانی فوق العاده زیبایی که یک پسر رباتیک به دنبال کسب مهری مادری از مادریه که اونو به فرزند خوندگی می خره ولی مادر به اون به محلی میکنه و به دنباله تبدیل شدن به یک انسانه و در این راه اتفاقاته جالبی براش می افته فوق العادست

WALL E 4
زیباترین انیمیشنی که تا به این لحظه دیدم که داستان رباته زباله چم کنیه که دوباره امید برای زندگی دوباره در زمین فراهم میکنه
Transformers 5
داستان اتوبات ها و دیسپتیکان ها ولی بیشتر به دلیل جلوه های ویژه و اکشن های خاصش که در هیچ فیلمی مثله اون نیست .
starwars 6
فقط امیدوارم این سری بازسازی بشه چون داستان بی نظیری داشت
batman 7
سه گانه کریستوفر نولان که واقعا بی نظیر بود و فلیمو را از فانتزی به یک اکشن بی نظیر با داستان زیباتر به ویژه در قسمت دوم و سوم
Ice Age 8
داستان سه دوست ببر ماموت و یک تنبل که واقعا در هر قسمتش که به جلو اومده داستانش جذابتر و به ویژه طنز هایه زیبایی داشته
Predestination 2014 9
داستان یک قاتل که در زمان سفر میکنه فیلم اکشن کمی داره یا میشه گفت نداره بلکه داستان فوق العاد عالی پشت این فیلمه پرادوکس ها و اتفاقاتی که ذهنتونو درگیر داستانش میکنه پیشنهاد میکنم حتما ببینید
10 I, Robot 2004
فکر کنم اکثرا دیده باشن ولی اونایی که ندیدن داستان در عصری اتفاق می افته که همه چیز به دست ربات ها اتفاق می افته و در اینجا افسر پلیسی هست که از ربات ها متنفره در صورتی که خودش هم یک رباته و اتفاقاته عجیبی در روند فیلم می افته که واقعا جذاب و دیدتی کرده فیلمو

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا