10 ویلا زمستانه منحصربه فرد

آ

آرل

کاربر تالار
کاربر تالار
Banned
در سال 2017 شاهد یک انقلاب زمستانی عالی در نیم کره شمالی زمین بودیم فصلی که می توان زیباترین و بهترین ویلا های زمستانی که دارای رویکردی اقتصادی می باشد برای این فصل ساخته شده اند
ویلاهایی مانند یک قطه زمین به دل فضاهای زمستانه و سرد رفته اند تا نشان دهند که تفریح و سرگرمی و اقامت راحت هم می توان در فصل های سرد و مناطق برفی داشت و می توان تنوع و لذت را از یک فضای سرد و برفی جذب کند

در ادامه 10 ویلای خاص و جالب توجه را که در مکان های سرد و برفی زمین قرار گرفته اند برای شما قرار داده ایم.

ساخت ویلا با آرل

ویلای کابینی توریستی رابرت، نروژ
Winter%20Cabins%20(3).jpg

هتل آواسی پاتاگونیا، شیلی
Winter%20Cabins%20(4).jpg

کلبه کوچک کوهستانی Tracuit، سوئیس
Winter%20Cabins%20(5).jpg

پناهگاه Fleinvær، نروژ
Winter%20Cabins%20(6).jpg

کابین اقامتی آلپاین، کانادا
Winter%20Cabins%20(7).jpg

ویلای دلتا، آمریکا
Winter%20Cabins%20(8).jpg

ویلای ویستلر، کانادا
Winter%20Cabins%20(9).jpg

پناهگاه آنتوان، سوئیس
Winter%20Cabins%20(10).jpg

ویلای کابینی شماره 3 (کلارا)، آمریکا
Winter%20Cabins%20(11).jpg

پناهگاه لوکس VIPP، دانمارک
Winter%20Cabins%20(12).jpg

A

artvilla1000

کاربر تالار
کاربر تالار
این پروژه بامشارکتJGDSاست،یک پیمانکارتخصصی درتطبیق ویلا سازگار بامحیط زیست است. مفهوم فضایی این ویلا، ادغام داخل و خارج و تبدیل فضای اجتماعی در یک فضای بزرگ با ساختارهای متفاوت می باشد.
اتاق خواب به خاطر حفظ حریم خصوصی، در نماها کمتر در معرض دید است. در حالیکه فضاهایی که به جنوب غربی متمایل است، بهترین دید و نور خورشید را دارد.
در این ویلا فضاها باز و روشن است بنابراین همه ی فضاها سفید و کف خاکستری روشن می باشد.

طراح:CAVE
موقعیت: پرتغال
مساحت:60 متر مربع
سال:2016

61.jpg

62.jpg

63.jpg

64.jpg

65.jpg

66.jpg

67.jpg

68.jpg

69.jpg

70.jpg

71.jpg

72.jpg

73.jpg

74.jpg

75.jpg

طراحی ویلا و ساخت ویلا تخصص ماست
با 15 سال سابقه فعالیت تخصصی
88660665
www.villa1000.com

A

alibahador

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام خیلی فوق العاده بود تصاویر واقعا لذت بردم من چند وقت پیش توی از یه سایتی برای اجاره ویلا در کردان اقدام کردم واقعا هم راضی بودم ولی به نظرم از این تیپ ویلا ها هم اونجا باید ساخته شه تا از معماری هم استفاده کرد... یه متن مقدماتی نوشتم در این باره هم برای کردان و هم نحوه رزرو ویلا در اونجا از علاقه مندان دعوت میشه به این لینک هم سر بزنن

A

alibahador

کاربر تالار
کاربر تالار
برای آشنایی بهتر با جاذبه های کردان و معرفی اون ها مقاله ای آماده کردم که سعی شده صفر تا صد اجاره ویلا در این منطقه و همچنین اماکن گردشگری رو مورد بررسی قرار بدم

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا