اختصاصی Gta V توسط راکستار برای پاییز امسال و PC تایید شد !

• شروع کننده موضوع M_A_Qolami
  • تاریخ شروع
M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
سلام خدمت تمامی پرشین بکسی های عزیز
دیروز راکستار پس از کلی شایعه تایید کرد در پاییز امسال GTA V را برای PC و کنسول های نسل هشتم (XONE ،PS4) منتشر خواهد کرد و امیدوار هست این بازی فروش فوق العاد داشته باشد ، همینطور راکستار گفته است گرافیک بازی خیلی نسبت به نسخه کنسول های نسل هفت بهتر شده است ، راکستار همچنین ابراز امیدواری کرد یک فروش خوب را داشته باشد .
پیش بینی میشود GTA V یک فروش چند برابری نسبت به رقیب خود یعنی Watch Dogs خواهد داشت .
به هر حال امید میرود یک نسخه خوب از Gta V را بر روی PC داشته باشیم .

369f6118bc5308319925aaa4f160ccdc.jpg

warrior2020

warrior2020

کاربر تالار
کاربر تالار
خیلی خویه که برای کامپیوتر هم میاد،ولی خیلی دیره!
الان تابستونه و بچه ها بیکارن و راحت میتونن بازی کنن و عشق و حال!:دیولی پایز اصن حال نمیده بازی کنی!:|

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
برای تابستون هم بازی های زیادی هست ، از جمله StrongHoldجدید ، Enemy Front ، به هر حال بهتر از نیومدنش هست :wink:
ضمنا ما برای تابستون برنامه ریزی کردیم تا پرشین بکسی های عزیز تابستون رو بیکار نباشن ! :)

warrior2020

warrior2020

کاربر تالار
کاربر تالار
دمتون گرم.
این بازی هایی که گفتید رو اصن اسمشون هم نشنیده بودم!باو اینا هیچکدومشون به گرده پای جی تی ای نمیرسن.اصن بازی ینی جی تی ای.

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
دمتون گرم.
این بازی هایی که گفتید رو اصن اسمشون هم نشنیده بودم!باو اینا هیچکدومشون به گرده پای جی تی ای نمیرسن.اصن بازی ینی جی تی ای.
StrongHold جدید میرسه :هه

warrior2020

warrior2020

کاربر تالار
کاربر تالار
StrongHold جدید میرسه :هه
اصن حواسم نبود نوشته Stronghold.نمیدونم چرا ولی انگار ندیدمش!:دی
اصن بازی نیست که سلطانه.10 برابر جی تی ای باهاش حال میکنم.به گرده پاش که هیچی ازش جلو هم میزنه!
بهترین بازی استراتژیه.البته اگه خراب نکنن و مثه قبلی هاش قشنگ باشه.
ممنون خوشحالم کردین!

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا