اختصاصی Pes 2016 معرفی شد

• شروع کننده موضوع M_A_Qolami
  • تاریخ شروع
M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
به نام خدا

97d61cb747f3516ba32a24fb1b264d8a.jpg

>بله ! کونامی ساخت عنوان Pes 2016 را تایید کرد ، همینطور کونامی اعلام کرد تصویر روی کاور این عنوان عکسی از ستاره برزیلی یعنی Neymar خواهد بود .
همینطور طبق گفته خود کونامی اطلاعات تکمیلی این عنوان در تاریخ 22 خرداد ماه امسال منتشر خواهد شد ، در واقع این عنوان به صورت کامل در 22 خرداد معرفی خواهد شد .
نیمار ، ستاره برزیلی تیم بارسلونا اسپانیا نیز اظهارات جالبی در مورد قرار گرفتن تصویر وی بر روی باکس آرت رسمی این عنوان کرده است :

" این برای من یک افتخار بزرگ است که به عنوان کاور بازی PES2016 انتخاب شده ام . سری بازی های PES به خاطر کنترل و واقعیت منحصر به فردی که دارد بسیار مورد ستایش قرار گرفته است و من بسیار از کار با تیم با استعدادی همچون کونامی هیجان زده هستم . از دیدن کار های فراوانی که کنار هم برای ساخت این بازی انجام می شود و توجهی که به استایل و نحوه بازی بازیکنان بزرگ میشود تا دقیقا مانند واقعیت ساخته شوند ، شوکه شده ام و برای دیدن خودم در بازی نمیتوانم صبر کنم ."

یا حق

TaurohtaR

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
البته به نظر من سال آینده فیفا موفق تر خواهد بود به خاطر تیم بانوان :دی تنوعِ جالبیه و صد در صد فروش بیشتری خواهد داشت.

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
البته به نظر من سال آینده فیفا موفق تر خواهد بود به خاطر تیم بانوان :دی تنوعِ جالبیه و صد در صد فروش بیشتری خواهد داشت.
>البته تو نسخه قبلی هم فیفا موفق تر از Pes عمل کرد ! ولی با این حال نمیشه هنوز در مورد رقابت این دو عنوان نظر داد و باید تا نمایش این دو عنوان در E3 صبر کرد !

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
>البته تو نسخه قبلی هم فیفا موفق تر از Pes عمل کرد ! ولی با این حال نمیشه هنوز در مورد رقابت این دو عنوان نظر داد و باید تا نمایش این دو عنوان در E3 صبر کرد !
فیفا که کلللللن غیر طبیعی و چرته من صد سال سیاه فیفا بازی نمیکنم! (فک نکن از رو تعصبه چون خودم یک سال فیفا بازی کردم بعد شیفت کردم رو پی ای اس)
pes هم که از 2014 به بعد کلن هیچی!

فوتبال فقط pes 2013
اونم با آخرین نقل و انتقالات و آپدیت ها :هه

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
فیفا که کلللللن غیر طبیعی و چرته من صد سال سیاه فیفا بازی نمیکنم! (فک نکن از رو تعصبه چون خودم یک سال فیفا بازی کردم بعد شیفت کردم رو پی ای اس)
pes هم که از 2014 به بعد کلن هیچی!

فوتبال فقط pes 2013
اونم با آخرین نقل و انتقالات و آپدیت ها :هه
Pes فوق العاده طبیعیه (؟؟؟؟) :)
فوتبالی کارتونی و دور از واقعیات !
Pes 2013 رو هم به خاطر تخیلی بودن بیش از حدش بازی میکنن فک کنم :هه

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
Pes فوق العاده طبیعیه (؟؟؟؟) :)
فوتبالی کارتونی و دور از واقعیات !
Pes 2013 رو هم به خاطر تخیلی بودن بیش از حدش بازی میکنن فک کنم :هه
حرفت منطقی نیست

این گل تو فیفا زده شده
تو pes صد سال هم همچین گلی زده نمیشه :|

خیلی از این گل ها دارم که اینجوری غیر طبیعین

pes هم اصلن غیر طبیعی نیست!

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
از این اتفاقا صد تای دیگش توی جفت بازی افتاده !
من منظورم Gameplay بازی بود ! اینکه از وسط میدون با سرعت تخیلی همه رو دریبل کنی و بزنی تو گل طبیعی تره یا اینکه از روی اصول پاسکاری تیمی به گل برسی ؟!
مورد اول بیشتر تو pes یافت میشه ! این بازی از نظر من کاملا دور از واقیعات هست !

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
من منظورم Gameplay بازی بود ! اینکه از وسط میدون با سرعت تخیلی همه رو دریبل کنی و بزنی تو گل طبیعی تره یا اینکه از روی اصول پاسکاری تیمی به گل برسی ؟!
ببخشید؟ :|

از وسط میدون کی با سرعت تخیلی همه رو دریبل میکنه و میزنه توی گل؟ :|

بیخیال بحث کردن فاییده نداره
من که 8-9 ساله فوتبال بازی میکنم pes رو ترجیح میدم

TaurohtaR

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
منم فقط یه بازی فوتبال رو سیستمم نصب کردم، وقتی 7 سالم بود :دی با عنوان فیفا 2006 :|

KaShKoOl

KaShKoOl

یه مرد تنها و خسته
کاربر ماندگار
ببخشید؟ :|

از وسط میدون کی با سرعت تخیلی همه رو دریبل میکنه و میزنه توی گل؟ :|

بیخیال بحث کردن فاییده نداره
من که 8-9 ساله فوتبال بازی میکنم pes رو ترجیح میدم
هیچ کدوم بدرد نمیخوره فقط فوتبال 98 سگا :)

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا