The Last of Us بهترین بازی تاریخ صنعت گیم؟!

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
2518386the_last_of_us_ps3_gamewide-1.jpg

با توجه به آماری که سایت GOTYPICKS ارائه کرده است بازی The Last of Us ناتی داگ در مقایسه با بازی قبلی که این عنوان را داشت، توانسته است بیشترین GOTY ها را از آن خود کند.
The last of us– ۲۳۱
The Critics’ Picks – ۱۸۱
The Readers’ Picks – ۵۰

The Elder Scrolls V: Skyrim – ۲۲۶
The Critics’ Picks – ۱۶۳
The Readers’ Picks – ۶۳
thelastofuswallpaper-1.png

The Readers’ Picks – ۶۳
البته می بینید که هنوز از نظر گیمر ها بازی The Elder Scrolls V: Skyrim بهترین است. Gotypicks از سال ۲۰۰۳ به این طرف کار خود را شروع کرده است و مشخص نیست بازی های قدیمی تر تا چه حد مورد توجه نقدکنندگان و گیمر ها قرار گرفته اند. حال این سوال پیش می آید که آیا بازی آخرین ما بهترین بازی تاریخ صنعت گیم است؟ به هر حال باید به ناتی داگ تبریک گفت.

منبع:گیم ایمگ

آخرین ویرایش:
Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
پاسخ : The Last of Us بهترین بازی تاریخ صنعت گیم؟!

خب من طرفدار سونی و مشخصاً استودیوی ناتی داگ هستم ولی واقعاً در اینکه " آخرین ما " میتونه بهترین بازی تاریخ گیم باشه شک دارم ؛ فکر نمی کنم اینطور باشه ...

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
پاسخ : The Last of Us بهترین بازی تاریخ صنعت گیم؟!

خب من طرفدار سونی و مشخصاً استودیوی ناتی داگ هستم ولی واقعاً در اینکه " آخرین ما " میتونه بهترین بازی تاریخ گیم باشه شک دارم ؛ فکر نمی کنم اینطور باشه ...

این مقوله(بهترین بازی صنعت گیم) بسیار پیچیده است و نمی توان به راحتی درباره آن قضاوت کرد ! اما باید قبول کرد که استودیو ناتی داگ یکی از بهترین بازی های صنعت گیم را (چه از لحاظ گرافیک ،گیم پلی و داستان) تا حال حاضر ارائه داده است!

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا