اختصاصی دانلود آهنگ های جدید مرتضی پاشایی (پس از مرگ) / توهین یوسف اباذری استاد دانشگاه به او

raul

raul

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
سلام بر شما دوست عزیز
خط آخری که نوشتید یک مغالطه ای بیش نبود
چه ربطی داره آخه مگه همه باید نسبت به همه ی مسائل جامعه موضع بگیرن ایشون تخصصش جامعه شناسی بوده و این موضوع حیطه ی کاریش بوده پس نسبت به اون اعتراض کرده والسلام
بعدشم شما مگه میدونین که حالا این فرد نسبت به ، به قول خودتون این همه بی عدالتی دم نمی زنه و سکوت کرده؟ پس اینم خودش یه تهمت بود. علاوه بر این در موضوعات دیگری که تو جامعه بی عدالتی میشه اظهار نظر ایشون اهمیت خاصی نداره و اظهار نظر ایشون توی حیطه ی کاری خودش مهمه

درود بر شما.
چه جور می تونید بگید این همه مسایل مهم مربوط به جامعه شناسی نیستند؟ پس میشه بگید این ها جزو کدوم دسته قرار می گیرند:

6 میلیون بیکار ، بیش از 800 هزار زن تن فروش که خیلی از اون ها مشتری هاشونو شوهرانشون رزرو می کنه، 3تا7 میلیون کودک کار، یک و نیم میلیون نوجوان محروم از تحصیل ، 10 میلیون بی سواد مطلق ، 40 میلیون زیر خط فقر ، 20 میلیون زیر خط فقر مطلق ، بیشترین رشد سرطلان در جهان ، بالاترین میزان فروش کلیه در جهان ، بالاترین میزان مصرف تریاک در جهان (بیش از 40 % کل تریاک مصرفی در جهان!) ، بیشترین مصرف مواد مخدر در جهان ، ارزان ترین نرخ مواد مخدر جهان ، بالاترین میزان اعدام در سال پس از چین ، رکورددار بلامنازع اعدام نسبت به جمعیت در جهان برای 36 سال پیاپی ، بیش از 7 میلیون معتاد ، 25 میلیون بیمار روانى ، 650 هزار بیمار حاد روانی،

رتبه نخست صادرات ثروت انسانی یا فرار مغزها در جهان (سالانه 150 هزار نابغه فرارى با بیش از 150 میلیارد دلار خسارت ناشى از آن) ، آمار هر 4 دقیقه 1 طلاق در کشور ، 5 هزار خودکشی در سال ، ازدواج 30 هزار دختر زیر 15 سال (در سال گذشته) ، 40 هزار بیمار ایدزی، سومین کشور آلوده جهان و...........

فکر نمی کنید این ها مسایل مهم تری باشند برای سینه چاک دادن و این چنین گستاخی کردن؟
این ها آرمان های انقلاب ما بود؟
واکنش مردم نسبت به یک خواننده آرمان های انقلاب را نابود می کنه یا این رویکرد؟؟؟؟؟؟؟؟
جوونای ما کنج زندون های شاه جون دادند تا به این جا برسیم؟

سخن من روشن بود : یکم کسی که در برابر مسایل بسیار مهم تر سکوت می کنه و تنها برای یک مساله کوچک موضع گیری این چنینی می کنه از شرافت اخلاقی و وجدانی به دوره و باید به قصد و نیتتش از این سخنان با دیده تردید نگریست . دوم نقد ایشون با توهین و اهانت همراه بود ، همان جوری که دکتر خلجی گفت: جامعه شناسی که مردم را ابله بخواند برای خودش سخن می گوید.

آخرین ویرایش:
mohsenzelzele

mohsenzelzele

کاربر تالار
کاربر تالار
درود بر شما.
چه جور می تونید بگید این همه مسایل مهم مربوط به جامعه شناسی نیستند؟ پس میشه بگید این ها جزو کدوم دسته قرار می گیرند:

6 میلیون بیکار ، بیش از 800 هزار زن تن فروش که خیلی از اون ها مشتری هاشونو شوهرانشون رزرو می کنه، 3تا7 میلیون کودک کار، یک و نیم میلیون نوجوان محروم از تحصیل ، 10 میلیون بی سواد مطلق ، 40 میلیون زیر خط فقر ، 20 میلیون زیر خط فقر مطلق ، بیشترین رشد سرطلان در جهان ، بالاترین میزان فروش کلیه در جهان ، بالاترین میزان مصرف تریاک در جهان (بیش از 40 % کل تریاک مصرفی در جهان!) ، بیشترین مصرف مواد مخدر در جهان ، ارزان ترین نرخ مواد مخدر جهان ، بالاترین میزان اعدام در سال پس از چین ، رکورددار بلامنازع اعدام نسبت به جمعیت در جهان برای 36 سال پیاپی ، بیش از 7 میلیون معتاد ، 25 میلیون بیمار روانى ، 650 هزار بیمار حاد روانی،

رتبه نخست صادرات ثروت انسانی یا فرار مغزها در جهان (سالانه 150 هزار نابغه فرارى با بیش از 150 میلیارد دلار خسارت ناشى از آن) ، آمار هر 4 دقیقه 1 طلاق در کشور ، 5 هزار خودکشی در سال ، ازدواج 30 هزار دختر زیر 15 سال (در سال گذشته) ، 40 هزار بیمار ایدزی، سومین کشور آلوده جهان و...........

فکر نمی کنید این ها مسایل مهم تری باشند برای سینه چاک دادن و این چنین گستاخی کردن؟
این ها آرمان های انقلاب ما بود؟
واکنش مردم نسبت به یک خواننده آرمان های انقلاب را نابود می کنه یا این رویکرد؟؟؟؟؟؟؟؟
جوونای ما کنج زندون های شاه جون دادند تا به این جا برسیم؟

سخن من روشن بود : یکم کسی که در برابر مسایل بسیار مهم تر سکوت می کنه و تنها برای یک مساله کوچک موضع گیری این چنینی می کنه از شرافت اخلاقی و وجدانی به دوره و باید به قصد و نیتتش از این سخنان با دیده تردید نگریست . دوم نقد ایشون با توهین و اهانت همراه بود ، همان جوری که دکتر خلجی گفت: جامعه شناسی که مردم را ابله بخواند برای خودش سخن می گوید.

حرف شما تا حد نسبتا زیادی منطقی است
منم در واقع نه نظر این جامعه شناس رو میگم درسته نه میگم غلطه کسایی که اطلاعاتشون زیاده باید نظر بدن نه من
من فقط یه انتقادی نسبت به اون خط آخری که نوشته بودید کردم و ته حرفم می خوام بگم که
مثلا یه کسی یه انتقادی کرد شما باید تو اون موضوع جواب بدی نه این که حاشیه بری و بهش بگی برو بابا این همه موضوع مهمتر هست حالا چی شده این قدر سر این موضوع جوش اوردی. در واقع این یه جور مغالطه و بحث رو به حاشیه کشوندنه.
حرفتون رو قبول دارم اگه واقعا این طوری باشه باید با دیده ی تردید نگاه کرد ولی این به این معنا نیست که در جواب انتقاد طرف مقابل موضوع رو به حاشیه ببری
بعدشم حالا من و شما از کجا می دونیم که این شخص نسبت به بقیه ی مسائل سکوت کرده بوده؟
پس به نظرم بهتر بود اصلا این خط آخر رو نمی نوشتی!
تهش چیز خاصی نمی خواستم بگم فقط می خواستم یه انتقاد دوستانه بکنم نسبت به طرز پاسخ دادن :دی
چون جدیدا تو سایت ها که میری نظرات رو که می خونی اصلا از بس می بینی چیز ها رو به هم ربط میدن و موضوع رو به حاشیه میبرن اعصابت خورد میشه
یه عده هستن تا هر کی هر چی میگه هر اتفاقی می افته میان نظر میدن مثلا چرا به فکر گرونی نیستین- این نون و آب نمیشه- این مهمتره یا معیشت مردم و کلی از این چرت و پرت ها که خودتون قطعا بهتر می دونید
این گونه نظرات باعث شده تا استدلال و جواب منطقی بی ارزش بشه
هدفم از این حرفا همین بود
یا علی

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا