مهم اگر شما مدیر پرشین بکس بودید ... ؟

bad girl!!!!

bad girl!!!!

کاربر تالار
کاربر تالار
پاسخ : اگر شما مدیر پرشین بکس بودید ... ؟

این روزا بهترین چیزی که جذب میکنه همرو بخودش کتابو کتاب خونیه
بهترین کار تمرکز روی همیناست
بنظرم یکمی تغییرات بدید
مثلا پستارو پاک کنید تا از سرعت لود شدن کمتر بشه
هووووووووم
یا مثلا یکم فضای صمیمی تر و دوستانه تر بزارید
رنگ انجمنتون سرده و باعث یخ بودن احساسات آدما بهش میشه
یکم محدودیت بزارید برای سایتتون
مثلا من امروز از دوستان پرسیدم چقد پست میشه گزاشت؟گفتن فرقی نداره.هرچقد میخواد باشه و اسپیم نباشه.خوب این بده.محدود کنید.
من خودم یکی از اعضام و تو بیشتر سایتا فعالیت داشتم.همه سایتیو که یکم سخت گیری داشته باشه بیشتر دوست دارن
اینا نظرات من بود
فعلا همینا
امیدوارم مفید واقع شه
به امید فردایی رویایی برای جامعه مجازیمون

Night Spirit

Night Spirit

گنده تالار !
مدیر ارشد تالار

این روزا بهترین چیزی که جذب میکنه همرو بخودش کتابو کتاب خونیه
بهترین کار تمرکز روی همیناست
بنظرم یکمی تغییرات بدید
مثلا پستارو پاک کنید تا از سرعت لود شدن کمتر بشه
هووووووووم
یا مثلا یکم فضای صمیمی تر و دوستانه تر بزارید
رنگ انجمنتون سرده و باعث یخ بودن احساسات آدما بهش میشه
یکم محدودیت بزارید برای سایتتون
مثلا من امروز از دوستان پرسیدم چقد پست میشه گزاشت؟گفتن فرقی نداره.هرچقد میخواد باشه و اسپیم نباشه.خوب این بده.محدود کنید.
من خودم یکی از اعضام و تو بیشتر سایتا فعالیت داشتم.همه سایتیو که یکم سخت گیری داشته باشه بیشتر دوست دارن
اینا نظرات من بود
فعلا همینا
امیدوارم مفید واقع شه
به امید فردایی رویایی برای جامعه مجازیمون
کتاب خونی که گفتی خعلی عالیه
اما درباره ی محدودیت ...
بعضیا محدودیت می دوستن بعضیا نمی دوستن
نمی فکرم تعداد کسایی که محدودیت بدوستن زیاد تر از آدمایی که محدودیت نمی خوان باشه
محدودیت لج آدمو در میاره چون:|
سخت گیری هم بدتر از محدودیت:|
کی سخت گیری می دوسته!؟
من به شخصه از یه انجمن به خاطر سخت گیریش متنفر شدم:|
الته این نظر من بود شاید خیلیا باهاش نموافقن:|

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

منم با محدودیت موافق نیستم . قوانین در هر جایی وجود داره و پرشین بکس هم استثنا نیست . پرشین بکس هم قوانین خاص خودش رو داره اما تا به اینجا سعی کردیم به کسی سخت نگیریم تا جایی که واقعا مجبور باشیم . در مورد بحث کتاب هم بنده موافقم . ولی خب یک انجمن میتونه همه مباحث رو در خودش داشته باشه . عمده تمرکز ما بر روی ایجاد یک جامعه مجازی هست به نام پرشین بکس . میخوایم پرشین بکس رو دلخواه همه کاربران اینترنتی دربارم نه یک گروه خاص . پس لطفا سعی کنید روی این موضوع بیشتر تمرکز کنید تا به یک نتیجه خوب برسیم :))

ممنون:))

C.RONALDO

C.RONALDO

EL KING! CRISTIANO
کاربر تالار
کاربر فعال

سلام

من پیشنهاد میدم رنگ مدیریت هاروتغییربدید.و تعداد مدیران رو بیشترکنید.

مدیرکل
- مدیر ارشد - مدیــــر فنـــــی - مدير ویژه - مدیر ارشد تخصصی -پلیس انجمن- مدیر - همكار - داوطلب همکاری - کاربر فعال انجمن

آخرین ویرایش:
reza karimi

reza karimi

کاربر تالار
کاربر تالار

پرشین بکس رو گسترده تر میکردم و موضوعات بیش تری رو تحت پوشش قرار می دادم

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته

راستشو بخواین اگه مدیر پرشین.... بودم هر کیو میزاشتم تو یه قسمت مثلا یه نفر بخش فیلم تاهر فیلم جدید قدیمی درخواستی فیلم های کالکشن بزاره وهمیشه به روز باشه و بخش موزیک قراردادن موزیک ویدیو اهنگ بیوگرافی خواننده ها هر کی تو بخش خودش فعالیت کنه وکا ری به بخش های دیگر نداشته باشه وهمیشه به روز باشه مثلا اونی که تو بخش بازی هست شما نوشتین ناظم تالار این چه معنی داره واگه کسی مثلا مدیر موزیک کردین و اگه کاربر جدیدی بیاد بخواد عضو گروه موزیک شه باید با مدیر همون بخش صحبت کنه و کاری با مدیران دیگر نداشته باشه وهرکسی که درخواست عضویت در گروه فیلم یا موزیک یا بخش های دیگر داد همون دیقه نباید قبولش کنین اول باید بگیین یکم فعالیت کنه در گروه اگه کارش خوب بو قبولش کنین اگه نه رد صلاحیت امیدوارم به حرفای من توجه کنید.

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

راستشو بخواین اگه مدیر پرشین.... بودم هر کیو میزاشتم تو یه قسمت مثلا یه نفر بخش فیلم تاهر فیلم جدید قدیمی درخواستی فیلم های کالکشن بزاره وهمیشه به روز باشه و بخش موزیک قراردادن موزیک ویدیو اهنگ بیوگرافی خواننده ها هر کی تو بخش خودش فعالیت کنه وکا ری به بخش های دیگر نداشته باشه وهمیشه به روز باشه مثلا اونی که تو بخش بازی هست شما نوشتین ناظم تالار این چه معنی داره واگه کسی مثلا مدیر موزیک کردین و اگه کاربر جدیدی بیاد بخواد عضو گروه موزیک شه باید با مدیر همون بخش صحبت کنه و کاری با مدیران دیگر نداشته باشه وهرکسی که درخواست عضویت در گروه فیلم یا موزیک یا بخش های دیگر داد همون دیقه نباید قبولش کنین اول باید بگیین یکم فعالیت کنه در گروه اگه کارش خوب بو قبولش کنین اگه نه رد صلاحیت امیدوارم به حرفای من توجه کنید.
درود .
در پرشین بکس از ابتدا همین وبده . در نمایش مدیران انجمن میتونید ببینید که هر مدیر برای کدوم بخش هست .
به این صورت که مدیر بخش مربوط به یک بخش مثلا فیلم و سریال هست
مدیر ارسال مدیر یک انجمن مانند مطالب عمومی هست .
ناظم هم با حفظ سمت مدیر ارشد ناظر کل فروم هم هست .
در مورد امیر باید بگو ایشون حکم معاونت تالار رو دارن :)

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا