پرونده‌ی بازی بهترین بازی سال از نگاه پرونده ی بازی

بهترین بازی سال کدام است؟

• Journey

رای: 1 5.9%
  • Mass effect3

رای: 3 17.6%
  • Assassins creed3

رای: 9 52.9%
  • Walking dead

رای: 0 0.0%
  • Farcry3

رای: 4 23.5%

• مجموع رای دهندگان
    17
Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
به نام خداوند بخشنده و مهربان

1359364247781.png

سلام ، پایان سال 1391 هم دیگر خیلی نزدیک شده است و کم کم می توان بوی عید را احساس کرد . این اولین نوروزی است که آن را از پرونده ی بازی به شما تبریک می گویم ؛ همین امسال کارمان را آغاز کردیم و در ابتدا فکرش را هم نمی کردیم که این کار میتواند انقدر دشوار باشد ! ولی به لطف خدا توانستیم پرونده ی بازی را ادامه بدهیم و حال که به انتهای سال نزدیک شده ایم ؛ می خواهیم برآیندی از اتفاقاتی که در جهان بازیها در این سال رخ داد ارائه کنیم . همچنین قسمت دوم "شما چه گیمری هستید ؟!؟" را آماده کرده ایم و البته ما طرفداران سرسخت بازی گروه حشاشین را هم فراموش نکرده ایم به زودی برای آنها هم ادامه ی داستان را آماده خواهیم کرد ؛ با ما همراه باشید ...

1/ برای مشاهده ی پرونده ی بازی این هفته کلیک کنید(حجم این فایل کمی بالا است ، شما کمی شکیبا باشید ، هرچه باشد خلاصه ای از یک سال بازی را برایتان جمع کرده ایم :دی)

http://up.persianbax.ir/up2013/1363170065322.pdf

2/
تریلر پرونده ی بازی : (بهترین بازی سال از نگاه پرونده ی بازی، حتماً ببینید!)

[APARAT]vhyIS[/APARAT]

3/
ما از شما هم می پرسیم : بهترین بازی سال کدام است ؟ (پیش از پاسخ دادن ، پرونده ی بازی را مطالعه بفرمایید )

اخطاری نداریم : استفاده از مطالب ما با ذکر نام هیچ اشکالی از نظر ما ندارد !
-------------------------------
-> دانلود تریلر پرونده ی بازی :

-> دانلود PDF پرونده ی بازی:

آخرین ویرایش:
M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
پاسخ : بهترین بازی سال از نگاه پرونده ی بازی

من میگم حشاشین mass efect 3 فکر نکنم بتونه بهترین باشه ولی خوبه به هر حال نظر شما هم مهمه:هه

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار

الان یعنی کلش را خواندید ؟بعد این نظر را دادین ؟

-> تاکید می کنم ،نظر شما مهم تر از نظر من است ، شما ابتدا کل پرونده ی بازی را بخوانید و در صورتی که با این بازی ها آشنایی قبلی هم دارید که چه بهتر ، بعد در نظر سنجی شرکت کنید . مهم همیشه نظر شما کاربران عزیز است

آخرین ویرایش:
M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

من که به
Mass effect3 رای دادم!

killer666

killer666

demon is back
مدیر بازنشسته

چرا PES13 نداره ؟
یا مثلا call of duty ?

Mёy$αM

Mёy$αM

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

والا منم پرسیدم امیر گفت بخون تا اخر منم خوندم بازم نفهمیدم ولی راستش تا اخر نخوندم
:دی
من اسسینز رای دادم
sunglasses2-1.gif

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار

ببینید این یک انتخاب تخصصی است ! من دارم شوخی نمی کنم ، بازی هایی که من در اینجا به عنوان کاندید انتخاب کردم تقریباً مشابه بقیه سایتهای نقد وبررسی بازی است گرچه تفاوتهایی به دلیل اختلاف سلیقه دارد ! (تقریباً همه در Journey و اثر جرمی 3 یکسان اند) ولی بازی هایی مثل ندای وظیفه و بازی PES13 و خیلی بازی های دیگر بازی هایی، خوب هستند اما در دسته ی خودشان مثلاً در پرونده ی بازی هم ذکر کردم ندای وظیفه (لیست سیاه 2) بهترین بازی نظامی است . اما وقتی ما می گوییم بهترین بازی سال ، یعنی به معنای واقعی بهترین و به یاد ماندنی ترین و این بازیها این ویژگی را ندارند . اگر نسبت به کار و صلاحیت من شک دارید می توانید مجله ی دنیای بازی اولین مجله ی رسمی نقد بازی های رایانه ای در ایران را چک کنید ببینید چه گزینه هایی داشت و چه بازی را برترین انتخاب کرد ، یا به Game spot و سایر سایتهای خبری جهان در مورد بازیها سر بزنید ؛ اگر چنین نبود پرونده ی بازی را ترک خواهم کرد . پس اگر اطلاعاتتان در زمینه ای ناقص است لطفاً بر سر من خالی نکنید ، این نشان از بی اطلاعی شماست ...

آخرین ویرایش:
Technical

Technical

لاغر تالار
Banned

چنین نبود تو باید پرونده بازی رو ترک کنی!!!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
شوخی کردم!!

Mёy$αM

Mёy$αM

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

ببینید این یک انتخاب تخصصی است ! من دارم شوخی نمی کنم ، بازی هایی که من در اینجا به عنوان کاندید انتخاب کردم تقریباً مشابه بقیه سایتهای نقد وبررسی بازی است گرچه تفاوتهایی به دلیل اختلاف سلیقه دارد ! (تقریباً همه در Journey و اثر جرمی 3 یکسان اند) ولی بازی هایی مثل ندای وظیفه و بازی PES13 و خیلی بازی های دیگر بازی هایی، خوب هستند اما در دسته ی خودشان مثلاً در پرونده ی بازی هم ذکر کردم ندای وظیفه (لیست سیاه 2) بهترین بازی نظامی است . اما وقتی ما می گوییم بهترین بازی سال ، یعنی به معنای واقعی بهترین و به یاد ماندنی ترین و این بازیها این ویژگی را ندارند . اگر نسبت به کار و صلاحیت من شک دارید می توانید مجله ی دنیای بازی اولین مجله ی رسمی نقد بازی های رایانه ای در ایران را چک کنید ببینید چه گزینه هایی داشت و چه بازی را برترین انتخاب کرد ، یا به Game spot و سایر سایتهای خبری جهان در مورد بازیها سر بزنید ؛ اگر چنین نبود پرونده ی بازی را ترک خواهم کرد .

اوه اوه اوه
جوش اوردی ها
من به شخصه باهات مخالفم اگه نظر سنجی گزاشتی به نظر من گزینه هاش رو بیشتر میکردی .همه بازی ها رو مگه دسته بندی نکردی؟مگه بهترین تو هرکدوم رو نگفتی؟
بهترین تو هرکدوم رو میزاشتی
مگه انتخاب اونا فنی نبوده؟
به نظر من تاکید بیشتر شما رو1بازیه که من کلا بازیش نکردم:دی(فردا میخرم:دی)
خب من چجوری بازی رو که نکردم رو به عنوان بهترین بازی قبول کنم؟
اگه تعداد گزینه ها بیشتر بود به بازی هایی که کردم رای میدادم که من اینجا به اسسینز رای دادم
جوش نیار هرچی بود گزاشتی من غلط کردم اینا رو گفتم:دی
زنده باد پرشین بکس

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا