پرونده‌ی بازی بهترین بازی سال از نگاه پرونده ی بازی

بهترین بازی سال کدام است؟

• Journey

رای: 1 5.9%
  • Mass effect3

رای: 3 17.6%
  • Assassins creed3

رای: 9 52.9%
  • Walking dead

رای: 0 0.0%
  • Farcry3

رای: 4 23.5%

• مجموع رای دهندگان
    17
Mёy$αM

Mёy$αM

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
پاسخ : بهترین بازی سال از نگاه پرونده ی بازی

اینم اضافه کنم
اینجا سایت گیمر ها نیست
بیشترا اماتور ان یا وقتشو ندارن بازی کنن یاکلا بازی رو انجام ندادن
یا اصلا ندیدن
به نظر من توضیح بدی بهتره و نظر خودت رو میگفتی کسی که اهلش باشه میفهمه داش من

آخرین ویرایش:
Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار

-> من در مورد کم بودن تعداد گزینه ها کاملاً قبول دارم ولی مثال می زنم سایت Game spot در نظر سنجی مردمیش بازی Farcry3 اول و اثر جرمی دوم شد البته انتخاب مردمی در اون سایت بسیار متفاوت است اونجا سایت تخصصی بازی است و اینجا اینطور نیست درسته :دی در ضمن کلاً در این سایتها که گزینه های زیادی هم برای بازی سال معرفی کردند چندین هزار نفر رای داده اند در اینجا من می بینم که کلاً تا اینجا 6 نفر در رای گیری شرکت کرده اند پس می بینید که قبل از داشتن تعداد زیادی گزینه با بازی های رنگارنگ اول باید کاربری داشته باشیم که بخواهد در نظر سنجی شرکت کند !!!!؟! نمی دانم توانستم منظور را برسانم یا نه !

در ضمن یک پیام برای همه ی اونهایی که ناراحت شدن ، می گویند چرا بازی محبوبشون در این لیست نبود ، می خواهیم تریلری با نام
"یک سال در نگاه یک گیمر" آماده کنیم هر بازی که بتوانم در آن قرار خواهم داد هر بازی که می خواهید در آن باشد همین جا بنویسید ، حتماً در آنجا آن را خواهید دید... بیاییدبا هم از بازی لذت ببریم

آخرین ویرایش:
Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک

خیلی تعجب کردم که فار کرای 3 اصلا رای نداشت :دی

آخر بازیه البته Hitman Absolution چرا نیست ؟؟؟؟؟؟

این بازی بهترین بازی سال اخیر بود !!

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار

من هم تعجب می کنم چرا رای آن الان بالاترین نیست !!!؟! چون تقریباً همه جا از نظر کاربران (نه منتقدها :دی ) بهترین بود ! ولی در مورد hitman موافق نیستم خیلی جاها حتی کاندید هم نبود (مثلاً همین جا :دی) ولی بازی خوبی است ...

------------------------------------------

آقایون ، خانومها ، طرفدارهای همه ی بازی ها ؛ اینجا محل صحبت شماست ! اینجا به نظرتون هرچیزی که لازم است را بگویید ... بحث را به چالش بکشید ! اصلاً من را زیر سوال ببرید ! بیایید بحث را داغ کنیم . در ضمن به خاطر احترام به طرفدارهای همه ی بازی ها همان طور که گفتم به زودی یک ویدیوی دیگر آماده خواهیم کرد...

آخرین ویرایش:
killer666

killer666

demon is back
مدیر بازنشسته

تا وقتی که pes13 و call of duty نباشه اینجا وجاهت قانونی نداره :پی

Mёy$αM

Mёy$αM

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

رفتم بزرگترین مغازه فروش بازی های رایانه ای در استان گلستان
اسم بازی که بهترین بازی سال از نظر شماست رو خداییی میگفت من چند ساله تو این کار هستم تا الان نشنیدم
مهاجم مقبره رو گفت چند روز دیگه میاریم
یه مدال افغتخار گرفتم اومدم
بی خودی اینهمه ره رفتم:دی
محمد تماشا رفتم نداشت این بازی رو اصلا نشنیده بودن اسمشو :دی

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار

رفتم بزرگترین مغازه فروش بازی های رایانه ای در استان گلستان
اسم بازی که بهترین بازی سال از نظر شماست رو خداییی میگفت من چند ساله تو این کار هستم تا الان نشنیدم
مهاجم مقبره رو گفت چند روز دیگه میاریم
یه مدال افغتخار گرفتم اومدم
بی خودی اینهمه ره رفتم:دی
محمد تماشا رفتم نداشت این بازی رو اصلا نشنیده بودن اسمشو :دی

---------------------------------
چه شنیده باشند چه نشنیده باشند این بازیها بهترین های سال هستند ؛البته برای کسانی که اصلاً چیزی از بازی بفهمند و همان طور که در پرونده ی بازی نوشتم میشود این اسامی را هم اضافه کرد : ,DMC , Dishonored , Mark of the ninja , Halo4 و ... بازیهای خوب امسال واقعاً زیاد بودند ...

------------------------------
تا وقتی که pes13 و call of duty نباشه اینجا وجاهت قانونی نداره :پی

یک جایی را نام ببر که این بازیها را به عنوان بهترین بازی سال یعنی دقیقاً (Game of the year) معرفی کرده باشد ! لابد هیچ کسی وجاهت قانونی ندارد !
پ

آخرین ویرایش:
SOAP

SOAP

FC.ESTEGHLAL
مدیر بازنشسته

من از 4 گزینه بالا فقط یکی رو بازی کردم که اونم اساسینز بود و به همون هم رای دادم ولی به نظرم بهترین بازی سال نبود بازی نا امید کننده ای بود البته تعریف فار کرای رو هم زیاد شنیدم اما بازی نکردم
به نظر من هیچ وقت یه بازی نمیتونه از همه لحاظ فنی و گیم پلی بهترین باشه و در هر قسمت شما میتونی یک بازی رو بهترین بازی سال انتخاب کنید
به نظر من در گرافیک و طراحی مناظر هیچ بازی به پای کرایسیس 3 نخواهد رسید
از نظر داستان بازی هیچ بازی به پای داستان جالب و هیجانی bo II نمیرسه
از نظر گیم پلی هیجانی و طراحی مراحل اساسینز برادر هود نمیرسه

آخرین ویرایش:
Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار

ممنونم از نظرتون ولی بازی های امسال واقعاً خیلی بهتر از اینها بودند ، جداً به خاطر محدودیت گزینه ها برای بار دوم معذرت می خواهم باید بازی های بیشتری در لیست قرار می گرفت تا انتخاب بهتری انجام میشد ! در هر حال این اولین تجربه ی ما بود ... در آینده امیدوارم پرونده ی بازی بهتر بشود ...

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا