اختصاصی ترجمه جلد دوم وقایع نگاری کین، سریر آتش| به اتمام رسید

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
پاسخ : ترجمه جلد دوم وقایع نگاری کین، سریر آتش

فصل بیست و چهارم:
یک قول غیرممکن می دهم.

پیوست ها

• CH 24.pdf
    671.1 کیلوبایت · بازدیدها: 176
A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

به لطف خدا و با کمک شما دوستان عزیز، هماکنون ترجمهی جلد دوم سهگانهی وقایعنگاری کین به پایان رسید. از تمامی عزیزانی که در این مدت با شکیبایی تأخیرها را تحمل کردند سپاسگزاری میکنم. امیدوارم با این ترجمه قدمی هرچند ناچیز در جهت جبران لطف شما برداشته باشم. از سرکارخانم میرابوطالبی و جناب آقای پورسینا که بدون هیچ چشمداشتی در ترجمهی این اثر همکاری کردند تشکر میکنم.
شکی نیست که ایراداتی در ترجمه وجود دارد؛ به همین دلیل از شما عذرخواهی میکنم و خواهشمندم در صورتی که ایرادی مشاهده کردید ما را مطلع کنید تا آن را رفع نماییم.

و اما درباره ی ترجمه ی جلد سوم. شخصاً علاقه ی زیادی به ترجمه ی این کتاب دارم، اما به دلیل مشغله ای که هست فرصت انجام این کار رو ندارم. ولی سعی می کنم در مواقعی که فرصتی دارم و تا جایی که می تونم فصولی رو ترجمه کنم، اما متاسفانه نمی تونم قول بدم.
اگر دوستانی هستند که فکر می کنند می تونند و توانایی ترجمه ی کتاب سوم رو دارند خوشحال می شیم اگر این کار رو انجام بدند. در هرصورت امیدوارم عذرخواهی بنده رو بپذیرید.
موفق باشید.

samasadat

samasadat

کاربر تالار
کاربر تالار
پاسخ : ترجمه جلد دوم وقایع نگاری کین، سریر آتش| به اتمام رسید

ممنون عالی بود خیلی عالی:smilies-azardl (182:
واجب شد جلد سه رو هم شروع کنین.میتونین رو کمک ما هم حساب کنین:)

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

نسخه ی کامل کتاب به پست اول اضافه شد.

13

13

کاربر تالار
کاربر تالار

کاش جلد بعد رو هم ترجمه می کردید
ممنون از ترجمه جلد دوم عالی بود

nightkid

nightkid

کاربر تالار
کاربر تالار

واقعن ممنون بابت ترجمه بسیار خوبتون امیدوارم جلد سوم این داستان زیبا رو هم بتونیم از پرشین بکس بخونیم

babak_qazvini

babak_qazvini

کاربر تالار
کاربر تالار

به لطف خدا و با کمک شما دوستان عزیز، هماکنون ترجمهی جلد دوم سهگانهی وقایعنگاری کین به پایان رسید. از تمامی عزیزانی که در این مدت با شکیبایی تأخیرها را تحمل کردند سپاسگزاری میکنم. امیدوارم با این ترجمه قدمی هرچند ناچیز در جهت جبران لطف شما برداشته باشم. از سرکارخانم میرابوطالبی و جناب آقای پورسینا که بدون هیچ چشمداشتی در ترجمهی این اثر همکاری کردند تشکر میکنم.
شکی نیست که ایراداتی در ترجمه وجود دارد؛ به همین دلیل از شما عذرخواهی میکنم و خواهشمندم در صورتی که ایرادی مشاهده کردید ما را مطلع کنید تا آن را رفع نماییم.

و اما درباره ی ترجمه ی جلد سوم. شخصاً علاقه ی زیادی به ترجمه ی این کتاب دارم، اما به دلیل مشغله ای که هست فرصت انجام این کار رو ندارم. ولی سعی می کنم در مواقعی که فرصتی دارم و تا جایی که می تونم فصولی رو ترجمه کنم، اما متاسفانه نمی تونم قول بدم.
اگر دوستانی هستند که فکر می کنند می تونند و توانایی ترجمه ی کتاب سوم رو دارند خوشحال می شیم اگر این کار رو انجام بدند. در هرصورت امیدوارم عذرخواهی بنده رو بپذیرید.
موفق باشید.
درود
از اینکه می بینم کتاب به انتهای خود رسید هم شادمان هستم و هم غمگین
شادمان از ات سو که این به پایان رسید و غمگین چون نوشتید که شاید جلد 3 اثر شما نباشد
دوست عزیز 2 گروه بودیم که پیگیر ترجمه شما بودیم
1 کسانی که این را می خواندند
2 کسانی که ان را با ترجمه شما و پرشین بگس می خواندند ما از دسته دوم هستیم و صبر بیشتری داریم
امید وارم که زمان آزاد شما بیشتر باشد تا از ترجمه شما بتوانیم استفاده کنیم و لذت ببریم
در انتها از شما به خاطر تمام زحماتتون سپاسگذارم
همیشه شاد باشید
بابک

شاعر تمام شده

شاعر تمام شده

کاربر تالار
کاربر تالار

بیکران سپاس برای تایپ و ترجمه خسته نباشید
خوشحال میشم کتاب سوم رو هم از سایت شاما بخونم ولی خب درک میکنم سرتون شلوغه
امیدوارم بچه هایی پیدا بشن این کتاب رو اینجا ترجمه کنن
بازهم از شما بخاطر زحمت های بی دریغی که کشیدین یک دنیا سپاسگزارم
برای همه آرزوی بهترین ها رو دارم

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

بیکران سپاس برای تایپ و ترجمه خسته نباشید
خوشحال میشم کتاب سوم رو هم از سایت شاما بخونم ولی خب درک میکنم سرتون شلوغه
امیدوارم بچه هایی پیدا بشن این کتاب رو اینجا ترجمه کنن
بازهم از شما بخاطر زحمت های بی دریغی که کشیدین یک دنیا سپاسگزارم
برای همه آرزوی بهترین ها رو دارم
ممنون از همه شما :)
ان شاء الله جلد سوم هم ترجمه خواهد شد ...
فقط نیاز به زمان داریم تا انشاء الله کار شروع بشه . زمان اغاز کار تاپیک جلد سوم ایجاد خواهد شد .

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا