اختصاصی ترجمه جلد دوم وقایع نگاری کین، سریر آتش| به اتمام رسید

شاعر تمام شده

شاعر تمام شده

کاربر تالار
کاربر تالار
پاسخ : ترجمه جلد دوم وقایع نگاری کین، سریر آتش

بیکران سپاس براتون آرزوی بهترین ها رو دارم

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

داش فصل بعدی کی میاد؟
سلام
من یه مدتی مسافرت بودم، نتونستم به کار ترجمه برسم
الان که برگشتم ادامه ش می دم و به زودی قرار میدم:چشمک

13

13

کاربر تالار
کاربر تالار

من فصل می خوام خو...
لطفا زود قرار بدین
مررررررررررسی:ایکس
زود باشه ها:thumbsupsmileyanim:

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

ببخشید فصل چی شد؟
مثل این که تو شهریور هم این جلدو نشر بهنام منتشر میکنه
سلام
تا آخر این هفته فصل رو قرار میدم
والا من در جریان نیستم.

M

minrova

کاربر تالار
کاربر تالار

ببخشید فصل چی شد؟
مثل این که تو شهریور هم این جلدو نشر بهنام منتشر میکنه

بله ،منم شنیدم ...
اینم متن کامل خبر:

مدیر نشر بهنام طی نامه ای در وبسایت نشر بهنام اینگونه برنامه ی خود را اعلام کرد:

"با عرض ادب و احترام به شمایی که با حوصله در انتظار انتشار کتاب جدیدی از انتشارات بهنام، پیگیری میفرمایید و ما از قولهای داده و انجام نشده شرمنده.

پس از سالها کار کردن باز هم خوشبینانه به اقوال دوستان ما هم پایمان لغزید و کمی عجولانه که آری باران در راه است. اما ای دل غافل که این آسمان ابری کمی نسیم کارش را ساخت و از باران خبری نشد.

میدانم که وعده کردم در تیرماه کتاب جدید برایتان دارم. که نشد. اما این بار به اطمینان به عرض میرسانم.

1- کتاب لرد یکشنبه جلد آخر هفت گانه کلیدهای پادشاهی در انتظار دریافت مجوز برای چاپ است. تصور میکنم کمتر از 15 روز دیگر به ثمر برسد. "

2- کتاب پسر نپتون جلد دوم مجموعه قهرمانان کوه المپ به وزارت مطبوعه سپرده شد برای اخذ مجوز میتوان کمی با خوشبینی برای 20 الی 25 روز دیگر انتظار آن را کشید.

3 - کتاب سریر آتش جلد دوم مجموعه خاطرات خاندان کین برای ویرستاری به دست اهلش رسیده و ویرایش آن شاید برای 15 الی 20 روز آینده انجام شود. و قس علیهذا....

4 - اگر مجوز کتاب دوزخ آخرین نوشته دن براون تا اوایل هفته دیگر بدستمان برسد تا آخر هفته علاقمندان میتوانند از خواندن این اثر مهیج و پر جذبه لذت ببرند. امیدوارم...

5 - و این خبر که شاید کمی باورش برایتان سخت اما مطمئن هستم خوشحال کننده خواهد بود. و آن چیزی نیست جز آنکه جلد ششم کتاب اسرار نیکولاس فلامل جاودان به نام افسونگر ترجمه اش به پایان رسیده و در حال ویرایش نهایی است با اطمینان قول میدهم در شهریور ماه آن را بخوانید. انشاءال....

در آخر مدتی اگر خبری برایتان نداشتم، امیدوارم دست پر باشد این بار. و حتما و حتما هر کتابی که برای چاپ به چاپخانه سپرده شد. خبرش را برایتان میگذارم و تاریخ دقیق انتشار آن را.

زیاده عرضی نیست در پناه قادر متعال لحظاتتان سرخوش...

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

فصل نوزدهم:
انتقام بولوینکل، خدای گوزن

پیوست ها

• CH 19.pdf
    668.7 کیلوبایت · بازدیدها: 251
شاعر تمام شده

شاعر تمام شده

کاربر تالار
کاربر تالار

بیکران سپاس برای تایپ و ترجمه خسته نباشید
برای همه آرزوی تندرستی و پیروزی میکنم

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا