اختصاصی ترجمه جلد دوم وقایع نگاری کین، سریر آتش| به اتمام رسید

شاعر تمام شده

شاعر تمام شده

کاربر تالار
کاربر تالار
پاسخ : ترجمه جلد دوم وقایع نگاری کین، سریر آتش

یک دنیا سپاس برای اطلاع رسانیتون همیشه حمایتتون میکنم اصلا عجله نکنید برای همه آرزوی تندرستی و موفقیت دارم

پرانتز

پرانتز

کاربر تالار
کاربر تالار

آره خوب.سرکار گذاشتن خوب نیست.فقط اگر بگی حدودا احتمال داره کی بدی ممنون می شیم.البته می دونم سرتون شلوغه ولی به هر حال حتما می دونید که کارتون چقدر طول می کشه.حدودی بگین خیلی خوبه.اینجوری می تونیم تو او نحدوده سر بزنیم.:ایکس:ایکس:ایکس

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

خیلی ممنون از دوستان.

راستش من معمولا زمان مشخص نمی کنم که بد قول نشم، ولی می تونم بگم به احتمال زیاد تا هفته ی آینده آماده میشه:چشمک

filagond

filagond

بزرگترین فانتزی خوان دنیا
کاربر تالار
A

aaq

کاربر تالار
کاربر تالار

فیلی خواهشا به این یکی گند نزن

تو برو اگه مردی خودت ترجمه های خودت رو از سر بگیر(هر چی فکر کردم جای از سر گرفتن چیزی نیومد تو ذهنم)

filagond

filagond

بزرگترین فانتزی خوان دنیا
کاربر تالار

فیلی خواهشا به این یکی گند نزن

تو برو اگه مردی خودت ترجمه های خودت رو از سر بگیر(هر چی فکر کردم جای از سر گرفتن چیزی نیومد تو ذهنم)
تو دوران اژدها تقصیر کیارشه که فصلام رو دیر به دیر می ده. تو لایف گیت هم به طور منظم ترجمه می کنم. بعد مگه من تا حالا به چیزی گند زدم؟ در آخر سر اون منفی تو تاپیک کارآموز بدجوری از دستت کفریم. پس مواظب خودت باش. یهو دیدی منفی بارونت کردم.

K

kia.sh77

کاربر تالار
کاربر تالار

راست گه قصير مند اما من هم مشكل داشتم. ببينم شما چاقو خوردي يه دستت از كار افتتاده و مادروردتم تركيده چطوري مي توني فصل اپ كني؟

D

dan

کاربر تالار
کاربر تالار

ممنون ، از این همه فعالیت شوکه شدم ، من که خیلی گرفتار شدم و نمی رسم الان بخونمش ولی پیشاپیش تمام تشکرها رو برای تک تک فصلهایی که می ذارین ، اینجا ارسال می کنم. به امید اینکه فرصت کنم بعداً ادامه این مجموعه رو از سایت خوب شما بخونم (آرزوهای محال)!!!!!!!!!!!!
خدا قوت ، به امید ترجمه های بیشتر و بیشتر

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

فصل ششم:
یک ظرف آب تقریبا مرا می کشد.

بابت تاخیر عذرخواهی می کنم.
ممنون از دوستان که صبر کردند.

پیوست ها

• CH 6.pdf
    578.2 کیلوبایت · بازدیدها: 372
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا