داستان ادامه دار

cheat4you

cheat4you

رییس الاف ها
کاربر تالار
پاسخ : داستان ادامه دار

یعنی اون نپتون بود من تو دریابودم؟نه من اگه تو اب بودم اینشکلی نبودم پس اون کی بود؟

Germanitor

Germanitor

Storm of Swords
مدیر بازنشسته

اون رودولف بزرگ بود که در تراس ایستاده و به افق مینگریست

از تخت پایین اومدم و به اطراف نگریستم اشیائ عجیبی اونجا بود ولی ساعت شنی که شنی از ان پایین نمیریخت بیشتر توجه ام را جلب کرد. با صدای نعره یک اژدها به خود اومدم. بله اون سرافین بود اژدهای قدرتمند رودولف جعبه ای به دست داشت..

cheat4you

cheat4you

رییس الاف ها
کاربر تالار

که ناگهان برای بار دوم از خواب پریدم.نمیدانستم که چند بار میتوانم از خواب برخیزم اما هرچه بود تمام شد تمام بدن من عادی شده بود و همهی دوستانم یعنی احمد.حسین و ... بودند وباهم به یک رستوران رفتیو غذاخوردیم

Germanitor

Germanitor

Storm of Swords
مدیر بازنشسته

این اتفاقات برایم آشنا بود
گویی یک بار دیگر اتفاق افتاده انگار میدانم که قرار است چه رخ دهد.
برای اطمینان به ساعتم نگریستم وقت اومدن کسی بود. به درب رستوران نگریستم در باز شد و دختری که انتظار داشتم از در وارد شد و یک راست به سمت پیشخوان رفت و روی یک صندلی کنار پیشخوان نشست. بلند شدم و به سمتش رفتم بچه ها به ارامی با چشمشان مرا دنبال میکردند.

cheat4you

cheat4you

رییس الاف ها
کاربر تالار

رفتم پیشش گفتم من شمارو قبلا ندیدم؟گفت چرا من تورو داخل

Germanitor

Germanitor

Storm of Swords
مدیر بازنشسته

داخل تالار اصلی خانه رودولف دیدم
خودشو معرفی کردن
اون سرافین بود اژدهای رودولف که توسط راز صندوق به دنیای واقعی من پا گزاشته بود تا مراقب من باشد گویی حوادثی در دنیایی واقعی در کمین من است که بر دنیای خیالات و خواب من تاثیر خواهد گزاشت...
بلند شدم و به سوی بچه ها برگشتم.
حسین هم چنان منو نگاه میکرد. با نگگاهش داشت می پرسید....

Germanitor

Germanitor

Storm of Swords
مدیر بازنشسته

رفتم سرجایم نشستم.
یه نگاه به دوستان انداختم سپس یه نگاه به ساعت روی دیوار...
چند لحظه سکوت...
به سرافین نگریستم ...
گفتم دوستان من بودن با شما افتخاریست جاودان برای من بچه ها داره شروع میشه اون پایان غم انگیز آماده باشید با علامت من به سمت درب عقب رستوران بدوید با تمام وجود بدوید.
سرافین پیش از ما بلند شد و ساکی رو از پشت پیشخوان برداشت و به سمت خروجی پشتی رستوران رفت....

Germanitor

Germanitor

Storm of Swords
مدیر بازنشسته

به بیرون نگاه کردم
چند سایه پشت پنجره ظاهر شد.
گفتم فرار کنید و بدوید...
بچه ها سراسیمه با حالتی بدون تعادل شروع کردن به دویدن و من آخر همه بودم که ناگاه ان موجودات شیشه ها را شکستن و به سرعت به سمت ما یورش آوردند مسیر 10 متری گویی به کیلو مترها میکشید و ثانیه ها گویی ساعت ها میگزشت...
درب خروج...
حسین خارج شد محمد خارج شد احمد خارج شد که برخورد یکی از موجودات با اجاق خراک پزی رستوران باعث انفجار شد که موج انفجارم منو به دیوار کوبید تار میدیدم اما حسین بود که به همراه سرافین برای بردن من برگشته بودند...

killer666

killer666

demon is back
مدیر بازنشسته

لطفا داستان رو یک نفر ننویسه
شما 3 پست پشت سر هم دادید
لطفا دو پست پشت سر هم ندهید

lighting

lighting

Light Of GuidancE
کاربر ماندگار

در همین حال فریاد میزدم که من رو تنها بزارید و شما بریدددددددددددددددد

اما اونها داشتن به سمت من نزدیک می شدند که ناگهان سقف فرو ریخت و بین من و اونها فاصله انداخت دیگه همه امیدم رو از دست داده بودم و خودم رو برای مرگ اماده کرده بودم...

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا