شایعه: مایکروسافت و عنوان جدیدی برای XBOX ONE

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
با سلام خدمت تمامی اعضای پرشین بکس .

از جانب خودم به تمامی اعضای پرشین بکس 2ساله شدن پرشین بکس رو تبریک میگم و امیدوارم پرشین بکس و اعضای اون پر قدرت تر از همیشه به کار خود ادامه دهند ،از مدیران زحمت کش فروم حداکثر تشکر رو میکنم.

خوب پس از این که مایکروسافت قبل از رو نمایی کنسول جدید خود نام اون رو XBOX720 گذاشته بود و پس از رونمایی ان را XBOX ONE معرفی کرد به طور غیر رسمی اعلام کرد در نمایشگاه گیمزکام می خواهد عنوان جدیدی برای کنسول جدید خود معرفی کند .

طبق صحبت با XboxFront و ادعاهایی که توسط یک منبع نزدیک به مایکروسافت صورت گرفته است آن ها گفتند:

(بله، عنوان اعلام نشده ای برای XBOX ONE وجود دارد که برای اولین به نمایش در خواهد آمد.)

در هر صورت منبع معتبر و رسمی این موضوع را تایید نکرده است.

اما اگر قرار باشد نام جدیدی برای کنسول XBOX ONE انتخاب و اعلام شود احتمالا همان XBOX 720 هست یا XBOX INFINITY که قرار بود نام کنسول بعدی ماکروسافت باشد خواهد بود.

xboxOne-1.jpg

2jbsflv-1.jpg

xbox7203HDWallpaper-1.jpg

یا حق

آخرین ویرایش:
Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
پاسخ : شایعه: مایکروسافت و عنوان جدیدی برای XBOX ONE

به نظرم عوض انتخاب نام Xbox one یک اشتباه بزرگ بود چون تقریباً همه منتظر شنیدن 720 بودن اما حالا دیگه بعد از این همه رونمایی و مصاحبه ، خبر و حرف و... دیگه واقعاً دیوانگیه که اسم کنسول را عوض کنند !!!!؟!

NecromanceR

NecromanceR

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

به نظرم عوض انتخاب نام Xbox one یک اشتباه بزرگ بود چون تقریباً همه منتظر شنیدن 720 بودن اما حالا دیگه بعد از این همه رونمایی و مصاحبه ، خبر و حرف و... دیگه واقعاً دیوانگیه که اسم کنسول را عوض کنند !!!!؟!
به نظره من انتخاب درستی بودش چون 720 اصلا یه چیزه بی معنسیه میشه خوب یعنی چی 720 ولی بهتر بودش ایکس باکس اول اسمش این بود که نام گذاریو مجبور نشن عوض کنن

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار

به نظره من انتخاب درستی بودش چون 720 اصلا یه چیزه بی معنسیه میشه خوب یعنی چی 720 ولی بهتر بودش ایکس باکس اول اسمش این بود که نام گذاریو مجبور نشن عوض کنن

دوستان این فقط یک شایعه هستش که سایت های غیر رسمی اعلام کرده اند ...معلوم نیست که این موضوع حقیقت داشته باشه یا نه.

آخرین ویرایش:
NecromanceR

NecromanceR

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

دوستان این فقط یک شایعه هستش که سایت های غیر رسمی اعلام کرده اند ...معلوم نیست که این موضوع حقیقت داشته باشه یا نه.
نباید عوض کنه اگه اسمشو عوض کن دوباره از اول هر کی پا میشه یه نقد تازه و دوباره مایکروسافتو به خاطره تعغییر زیاد سیاستاش میکوبونه اگه ایکس باکس ان گذاشته پس باید بزاره بمونه
بعد یه چیزه من یه شابعه تو سایتی شنیدم که میگن مایکرو قصد در رم دستگاهو از 8 به 12 ارتقا بده درسته این شاعه ؟

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار

با سلام خدمت دوستان .

اینهم یک خبر خوش برای طرفداران مایکروسافت و کنسولش ،این مسئله تکذیب شده و به هیچ وجه حقیقت ندارد.

در مورد ارتقا رم هم فکر نمی کنم حقیقت داشته باشه .

آخرین ویرایش:
P4NISh3R

P4NISh3R

Comming soon...
مدیر بازنشسته

:o شما میدونید شایعه س بازم منتشر میکنید؟

خوب بود بعد از انتشار تکذیب خبر این رو منتشر میکردید

آخرین ویرایش:
M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار

خوب ممکن بود این خبر رسمی بشه و شایعه تبدیل به واقیعت بشه و اصلا توسط xbox front تکذیب نشه .

خوب به هر حال من از دوستان عذرخواهی میکنم.

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار

> پارسا شما خودت اخبار شایعه ای از آیفون می گذاری ؛ بعد میای اینجا دعوایی رو می ترکونی ؟!؟!؟

آخرین ویرایش:
P4NISh3R

P4NISh3R

Comming soon...
مدیر بازنشسته

> پارسا شما خودت اخبار شایعه ای از آیفون می گذاری ؛ بعد میای اینجا دعوایی رو می ترکونی ؟!؟!؟
اون حداقل عکس داشت!
بگذریم میشه اسپم خونه:|

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا