MMDREZA

MMDREZA

ــــــــــــــــــــــــــــــــ
مدیر بازنشسته
آقا این واریورو بنش کنید:دی
این صفحه رو هم قفلش کنید:دی
منو هم بندازید تو سطل آشغالی از دست همتون راحت شم:دی

MMDREZA

MMDREZA

مدیر بازنشسته
دیوانه میگم عروسکه کاره ای نیست
فقط ی واسطس ک اتفاقارو بندازن گردن اون

ARIANA

ARIANA

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته
چه گیر دادین عروسک شیطانی رو.
من گفتم شبیه فیلم عروسک شیطانی .نه عروسک شیطانی .
چون عروسک شیطای رابیشترها دیدن معروف ترازاین داستان است.مگرنه عروسک شیطانی فیلم است.واقعیت نداره.من درتایپک اول هم گفتم.
درمتن پستی که شما انداختین همه گفتن ارواح خبیث درآن است.اگه متن پست دوباره ببینید.من گفتم ارواح نمیتونند جن یاطلسم.
بعدش شما مبنا درفیلم قراردادین(جن ها)را بیشترحرف های که میزنید برمبنای فیلمی که دیدن است.من اعتراض کردم که نباید برمبنا فیلم باشه.برپایه واساس باشد.من اصلا فیلم غربی ها که درباره جن وارواح میسازن قبول ندارم.وسوال من اینجاست برچه مبنای فیلم ساختن دانسته هاشون ازکجاست.؟
شما مطالعه کن بیشتردین اسلام درمورد جن وارواح بحث کرده.که منطقی وانکارناپذیره.
ومبنارابرحسب فیلم نگیرید.منظورمن این بود

MMDREZA

MMDREZA

مدیر بازنشسته
این فیلم بر اساس ی داستان واقعی از ی خونواده در سال 1970 میلادی ساخته شده
ک آخر فیلم عکس شخصیت های واقعی داستانو نشون میده

ARIANA

ARIANA

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته
البته دوست عزیزمن رد نمیکنم فیلمی که شمااعلام کردین.ولی یک نکته رادوباره بگم بهتره این هاتودین شان مشکل دارن.حضرت عیسی راکه گفتم به صلیب نکشیدن .
یایک مورد دیگرحضرت عیسی راسیلی میزند ان حضرت ان طرف دیگرصورتش رانشان میدهد که این راهم بزن.(که دروغ محض است.پیغمبر خدابه ناحق سیلی بخورد وبگوید بزن)درانجیل خودشان امده پدرحضرت عیسی که یوسف نجاراست.که قرآن ردمیکندحرف آن هارا. که مریم جزوه پاکترین زن های دنیاست.حالا شمابگوچطوراین فیلم راقبول کنم که واقعی بودکه دست کاری نکرده باشن.دین شان دست کاری شده دیگه یک داستان ساختن کاری نداره که مال 1970باشه.براشون.

ARIANA

ARIANA

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته
بازم بگم ردنمیکنم فیلمی که گفتین.بازم دانلود میکنم نگاه میکنم.ولی معیارم براساس اسلام قرآن حرف پیامبروامامان معصوم است.نه غرب
وحتی بگن مال 2014هم هست بااسلام باید چک کنیم.نه حرف ان ها.
اگربااسلام هم خوانی داشت موردقبول است اگرنه بدانیم که دست کاری کرده اند.اینجاشو

MMDREZA

MMDREZA

مدیر بازنشسته
اتفاقا تو این فیلم نشون میدن ک وقتی از انجیل برای دور کردن شیطان استفاده میکنن
هیچ تاثیری نمیبینن و آخرش دیگ از راه های عاطفی و غیره برای دورکردن شیطان استفاده میکنن

ARIANA

ARIANA

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته
اقاخدایش من موندم گیردادی این فیلم را.که واقعی است.:دی
ولی دم شما گرم بحث خوبی بود.ممنون

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا