معرفی اعضا

Technical

Technical

لاغر تالار
Banned
پاسخ : معرفی اعضا

من قبلا معرفی کردم ولی پاک شد! پس دوباره معرفی می کنم...

این شما و این محبوب تالار! امیر سیستم!!! (اعتماد به نفسم تو حلقت :هه) بنده امیر محمد هستم ملقب به امیر! عاشق برنامه نویسی!! همچنین طرفدار اساسین کرید!! 13 ساله هستم! ششم رو می خونم... متولد ماه دی!! خب دیگه من باید برم! دست نزنید!! خواهش می کنم!!

اعتماد به نفس رو حال می کنی؟؟

N

Narsis

کاربر تالار
کاربر تالار

Narsis هستم 24 سالو 7 ماهو 17 روزمه بچه طهرانم کارشناسی الکترونیک خوندم بهم میگن خانوم مندس یه مدت یعنی 3سال تو نمایندگی پرینترهای HP کار میکردم تکنسین بخش فنی بودم الانم در حال حاضر کارشناسه امور مالی و بیمه عمر و سرمایه گذاریه ب ی ی ی ی ب هستم...

security

security

عشق کامپیوتر
کاربر تالار

من قبلا معرفی کردم ولی پاک شد! پس دوباره معرفی می کنم...

این شما و این محبوب تالار! امیر سیستم!!! (اعتماد به نفسم تو حلقت :هه) بنده امیر محمد هستم ملقب به امیر! عاشق برنامه نویسی!! همچنین طرفدار اساسین کرید!! 13 ساله هستم! ششم رو می خونم... متولد ماه دی!! خب دیگه من باید برم! دست نزنید!! خواهش می کنم!!

اعتماد به نفس رو حال می کنی؟؟

به منم مثل تو 13 ساله ششم می خونم عشق کامپیوتر و برنامه نویسی و گرافیک نصف عمرم پشت کامپیوتر بودم

mehrgan

mehrgan

Master Of Games
کاربر تالار

من مهرگان هستم
15 سالمه
اول دبیرستان
ساکن کرج
عاشق کامپیوتر و بازی های مختلف (کامپیوتر - XBOX - PS3 و.....)
و توی کامپیوتر و نرم افزار و هک و برنامه نویسی قولیم واسه خودم
:r

pootin47

pootin47

bob.marley
کاربر تالار

منم سعیدم 23 ساله عاشق ارایشگریو والیبال اهل شاهرود شهری با صفا و.....مهمان نواز ینی قریب پسند!!!شغلم ارایشگری پسردایی میثم وپسرعموعلی sichax

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا