معرفی اعضا

Leo

Leo

hey u ... !!!
کاربر تالار
پاسخ : معرفی اعضا

من که همون کاربر لیونا هستم ولی به دلایلی نشد دیگه با اون کاربر بیام تو سایت :D ولی یه بار دیگه معرفی میکنم . نگین هستم . 13 سالمه یعنی دوم راهنمایی ام و متولد 10 مرداد 1379. همین دیگه ... ! سوالی هست بفرمایین در خدمتم :هه

M. Graphist

M. Graphist

کاربر تالار
کاربر تالار

درود و سلام خدمت دوستان عزیز

محمدحسین هستم، 20 ساله خدمت شما
گرافیست هستم
البته نه خیلی حرفه ای اما بلدیم دیگه :دی

امیدوارم دوستای خوبی برا هم باشیم

(آسماندژ هم بازی میکردم 3 سال، و تقریبا بچه های فروم رو میشناسم. بهتره شما منو نشناسید)

Germanitor

Germanitor

Storm of Swords
مدیر بازنشسته

op naam van de Heer

من حامد هستم 23زمستونو به بهار رسوندم. متولد شهریورم(اول سپتامبر سالگرد اغاز جنگ دوم عالمگیر) ملقب به نازی، آلمانی، رییس جمهور ، حامد ویکیپدیا، عاشق اسلحه و جنگ دوم عالمگیر و همینطور روابط(18+) و متخصص در پول درآوردن، making love، و هزاران هزار هنر دیگر. اخلاق منحصر به فرد و ویژگی هایی که فقط من دارم باعث میشه بعضی ها دوستم داشته باشن و بعضی ها در مورد من دچار اشتباه شوند.

هیجان انگیزترین زندگی ایران مال بنده میباشد.

آخه اینجا چرا پر از بچه مدرسه ایه؟ شماها نمیخواید فوتبال بازی کنید برید بیرون و با دختر و پسرای دیگه دوست بشید و غیر از مدرسه و خونه و کامپیوتر جایی دیگه ای هم برید؟
:pk-k:

آخرین ویرایش:
SOAP

SOAP

FC.ESTEGHLAL
مدیر بازنشسته

من قبلا خودم رو معرفی کردم(ali1393) اما دوباره معرفی میکنم با نام کاربری جدید:دی
علی هستم 7 اردیبهشت 25 سال تمام شدم الان هم 25 سال 25 روزه هستم:دی
کاردانی آمار رو دارم در حال حاضر هم دانشجوی IT هستم

آخرین ویرایش:
Darya

Darya

کاربر تالار
کاربر تالار

:چشمکسلام كردندي ايشان در تهران زندگي كردندي و عاشق كتاب
بودندي. أميد داشتندي كه با هم
دوستان خوبي باشندي
إينو برا ٥جمي ها نو شتم يادش بخير
:thumbsupsmileyanim:

R

RezaSystem

کاربر تالار
کاربر تالار

سلام. من رضا هستم. دوست AmirSystem کامپیوتر ما خرابه با کامپیوتر اون میام. فقط این رو گفتم که مدیران من رو بن نکنن!

kereytoos

kereytoos

عجــــــــــ �ــــــــــب
مدیر بازنشسته

سلام و درود
داشتم توی چت باکس فروم با دوستان و کسانی که قراره آشنا بشم صحبت میکردم که لینک اینجارو بهم دادن، پس بهتره خودمو معرفی کنم
من حامد هستم ، تقریبا اکثر بچه های آسماندژ میشناسنم
ساکن تهران، در حال حاضر دانشجوی رشته ای (مهندسی عمران) هستم که از بیشتر درساش متنفرم و برعکس همه دوستام عاشق چنتا از درسای تخصصیشم
علاقه شدیدی به طراحی و گرافیست دارم و هر از گاهی با چنتا از دوستان به دیوارنویسی های شبانه و غیرقانونی میپردازیم!
قصد ادامه تحصیل در رشته ی گرافیک دارم و همینطور دارم روی عکاسی و فتوشاپ هم کار میکنم.
به بازی هم مثل اکثر جوونا علاقه دارم ولی بیشتر برام جنبه سرگرمی داره و هیچ وقت همه وقتمو مثل بعضی از دوستان که نام نمیبرم (حسین سورنا!! ) صرفش نمیکنم
همین کافیه ، خیلی زیاد توضیح دادم
موفق و پیروز باشید

kereytoos

kereytoos

عجــــــــــ �ــــــــــب
مدیر بازنشسته

در ضمن برای تبلیغات بگم
هرگونه نظارت بر ساخت و همینطور نقشه برداری رو انجام میدم
زمستونا هم تا یک ماه بعد عید به آموزش اسکی میپردازم، کسانی که به مربی اسکی نیاز دارن میتونن تو فصل زمستون باهام تماس بگیرن

KaShKoOl

KaShKoOl

یه مرد تنها و خسته
کاربر ماندگار

سنتم بگو بخندیم

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا