اختصاصی پایان سرور ژوپیتر... پیروزی فدراسیون همیشه فاتح و بزرگ استارز(StarS)

mohsenzelzele

mohsenzelzele

کاربر تالار
کاربر تالار
خیلی وقت بود اصلا هیچ کسی از بچه های آسماندژ رو ندیده بودم تقریبا یه هفت هشت ماهی میشه اصلا از هیچ کس خبر نداشتم الان اومدم این تاپیک رو دیدم قهرمانی استارز!
جالبه و خب به هر حال باید تبریک گفت نمی دونم چرا یه حس عجیب و خوبی تو وجودم اومد این تاپیک رو که دیدم
ایشالا همگی موفق باشید خیلی وقت بود تو این فروم هم پست نداده بودم و اصلا سر نزده بودم به این جا!

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
در این لحظه که اشک شوق در چشمان بنده سرازیر شده با تمام وجود این پیروزی رو به همه ی بچه های استارزی دوس داشتنی و همیشه قهرمان تبریک میگم باشد که باز هم رستگار شوید در آینده
و در صورت ممکن این بازیو ترک کنید :)
من یکی فک نمیکنم اینا ترک کردنی باشن :دی

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
خیلی وقت بود اصلا هیچ کسی از بچه های آسماندژ رو ندیده بودم تقریبا یه هفت هشت ماهی میشه اصلا از هیچ کس خبر نداشتم الان اومدم این تاپیک رو دیدم قهرمانی استارز!
جالبه و خب به هر حال باید تبریک گفت نمی دونم چرا یه حس عجیب و خوبی تو وجودم اومد این تاپیک رو که دیدم
ایشالا همگی موفق باشید خیلی وقت بود تو این فروم هم پست نداده بودم و اصلا سر نزده بودم به این جا!
سلام مهصن :|

AhooramazdA

AhooramazdA

SaSaN
کاربر تالار
آره خیلی وقته تموم شد.
از چنین فرماندهانی قهرمانی و پیروزی انتظار می رفت مخصوصا فرمانده فد ساسان نیگا با اون زرهش خودش یه پا ارتشه :|
ساسان زرهت بمب اتمم شلیک می کنه ؟ :|
سلام. آره بمب اتم که سهله از توش خیلی چیزای دیگه هم بیرون میاد. از مرتضی بپرس می دونه :D

GreaT VampirE

GreaT VampirE

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
سلام میثم جان خوش اومدی
ساسان اینجوری نگو من اینجا با کسی تعارف ندارم همه چی رو باز میکنمااا
بعدش مورد دار میشیم

GreaT VampirE

GreaT VampirE

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
قیافه امینو:دی

این امین باز پیداش نیست
نکنه باز رفته مسافرت ترکیه یا دبی؟

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا