داستان بلند با شخصیتهای اعضای فروم

• شروع کننده موضوع kereytoos
  • تاریخ شروع
lighting

lighting

Light Of GuidancE
کاربر ماندگار
imelia

imelia

کاربر تالار
کاربر تالار
پاسخ : داستان بلند با شخصیتهای اعضای فروم

خیلی خب من یه کاراگاه خانومم که دلش رو به دریا میزنه و همش تو این فکر که آیا کارش درسته یا نه؟و... این با ترسو و ضعیف بودن کلی فرق داره
یه چیزی شما میگید فراموشی نگیره آقای ممد خب قبول ولی یه نظریه دارم قاتل به دلایلی به هیچ وجه توانایی کشتن کاراگاه خانوم رو نداره و خواستار اینم نیست پس برای اینکه لو نره یه کاری میکنه که کاراگاه زن خیلی بتره به طوری که قادر به حرف زدن نباشه ( اینم یه ضعفه دیگه ) و روانی بشه بفرستنش تیمارستان و اگرم حرفی بزنه قائدتا کسی قبول نمیکنه چون میگن یارو روانیه در اینجا میشه از روانشناسم بهره برد که یه کاری میکنه که حال این کاراگاه خانوم بدتر بشه و خودشم قبول کنه که یه روانیه و...

lighting

lighting

Light Of GuidancE
کاربر ماندگار

اینم میشه
ولی امروز یه داستان اگاتا کریستی رو داشتم مرور می کردم یه ایده ای به نظرم رسید

با توجه به اینکه کارگاه ما در شرف بازنشتگی هست پس تجربه خیلی بالایی داره می تونیم اینجوری داستان رو به پایان برسونیم که بعد از کشته شدن حسین و بازنشسته شدن کاراگاه برای ایملیا یک بسته ی پستی میرسه که تو این بسته ی پستی جواب معمایی که قاتل طرح کرده بود بیان شده بود(پلیس نتونسته بود اون معما رو حل کنه)

حالا راجع به معما ها به این نتیجه رسیدم که در هر قتل در صحنه ی جنایت باید چند تا چیز باشه
اولیش که مقتوله:دی
دومین یه تکه از یه عروسک(یعنی مثلا تو قتل اول یه دست عروسک تو قتل دوم کله ی همون عروسک و....)(که تو قتل اول و دوم پلیس نمی تونه این مدرک رو پیدا کنه و به چشمش نمیاد)
سومین یه نشانه از قتل بعدی(یعنی قاتل به پلیس بگه که می خوام نفر بعدی رو کجا و چجوری بکشم!)
یه چهارمین نشانه اگه اضفه کنیم خوبه:دی

اما راجع به مقتول ها اینجوری بریم جلو که هر مقتول در یه محل مشخص باید کشته بشه اولین مقتول برای اینکه پلیس فک نکنه این قتل ها سریالی هست در خونه طرف انجام میشه و به نظر باید خودکشی بیاد و کارگاه زن از قتل دوم وارد کار میشه یعنی اول داستان با قتل دوم شروع بشه و بعدا متوجه بشن که اولین قتل هم با این سری قتل ها در ارتباط بوده

kereytoos

kereytoos

عجــــــــــ �ــــــــــب
مدیر بازنشسته

بچه ها نظرتون درمورد رودخانه وار چیه؟
اینکه میخواستیم مسیر داستان رو مشخص کنیم کار خیلی درستیه، ولی چون نظرات زیاده ، میتونیم مسیر رو مشخص نکنیم و با تخیلات هر کس پیش بریم و اگر احساس کردیم کسی اشتباه و اسپموار نوشته ویرایشش یا کلا حذفش کنیم
ولی باید چیزایی که مینویسیم منطقی باشه و به اتفاقاتی که تا قبل نوشته شده بخوره
برای اینکه به مشکل نخوریم هم پیشنهاد میدم اصلا سراغ چیزای عجیب غریب و تخیلی نرید
یه چیز دیگه
دوستان لطفا سعی کنید داستان بنویسید نه چنتا جمله!
حداقل 4 خط بنویسید تا نفر بعدی که میخواد بنویسه بدونه چه هدفی از نوشته هاتون داشتید!
در آخر هم به نظرم اگه هی نقل قول کنیم و نوشتمونو ادامه ی داستان بنویسیم بهتر میتونیم بنویسیم و به هدفمون برسیم!

kereytoos

kereytoos

مدیر بازنشسته

اگر موافقید، نفر دوم، با نقل قول مقدمه ی من داستانشو هرچور دوس داره بنویسه

lighting

lighting

Light Of GuidancE
کاربر ماندگار

این همه مدت گل لقد می کردیم؟:|
اگه بخوای بدون مشخص کردن داستان رو بنویسیم میشه مثل اون داستانی که داشتیم با فتاح می نوشتیم:|
و فقط اسپم میشه
یا مثل همین داستانی که الان خودمون شروع کرده بودیم هیچ چیزش معلوم نمیشه چون هرکس یه فکری داره و با نوشته هاش داستان رو به اون سمت سوق میده، مثل این می مونه که ]چند تا بازیگر بخوان بدون هیچ نویسنده و کارگردانی خودشون دیمی فیلم بسازن:|

kereytoos

kereytoos

مدیر بازنشسته

این همه مدت گل لقد می کردیم؟:|
اگه بخوای بدون مشخص کردن داستان رو بنویسیم میشه مثل اون داستانی که داشتیم با فتاح می نوشتیم:|
و فقط اسپم میشه
یا مثل همین داستانی که الان خودمون شروع کرده بودیم هیچ چیزش معلوم نمیشه چون هرکس یه فکری داره و با نوشته هاش داستان رو به اون سمت سوق میده، مثل این می مونه که ]چند تا بازیگر بخوان بدون هیچ نویسنده و کارگردانی خودشون دیمی فیلم بسازن:|

محمد فقط یه نظر ساده بود
پس سریعتر تصمیم بگیرید و شروعش کنید
منم تابع جمع هستم
:بوس

lighting

lighting

Light Of GuidancE
کاربر ماندگار

خب اخه هیچ کس هیچ نظری نمیده:|
فقط منو ایملیا داریم بحث می کنیم
اینجوری خیلی طول می کشه...

aminmr73

aminmr73

کاربر تالار
کاربر تالار

من كه نظرم رو گفتم ممد و تقريبا منو تو نظرمون بهم نزديكه باهات موافقم با پيچيده شدن قتل ها هم موافقم
بزاريد من جمعه كنكور رو بدم بتونم فكرم رو متمركز كنم كمك ميكنم بقيه هم مثل حسين ممد كشكول و... عين ماستن بابا شمام يه نظري بدين :هه :هه
راستي كارگاه مرده هم منما كسي الكي جو نده وقتي نيستم

imelia

imelia

کاربر تالار
کاربر تالار

من با ممد لاتینگ موافقم فقط نمیشه بی خیال عروسک بشید به نظر من چرته
یه چیزی میتونیم از اعداد هم استفاده کنیم مثل عدد 666 که یه عدد شیطانیه مثلا همه قتل ها روز ششم هر ماه اتفاق بیوفته یا یه چیزی تو این مایه ها و یا عدد 13 ولی عدد 13 فقط برای ما ایرانی عدد شومی هست چون که تو این تاریخ آلمان (اگه اشتباه نکرده باشم)به ایران حمله کرد و این عدد برای کشور مهاجم خیلی هم عدد خوبیه و نماد خوش شانسیه و اگه بخوایم از عدد 666 استفاده کنیم سومین قتل که برابر میشه با سه تا 6 میتونه از همه قتل های قبلی وحشتناک تر باشه و برای الگوریتم و معما مون باید با توجه به شخصیت هایی که میمیرن یه الگوریتم ساخت و بستگی به شغل و ... مقتول ها داره به طور مثال برای پرستار بچه همون عروسک الگوریتم خوبیه و ...

آخرین ویرایش:
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا