داستان بلند با شخصیتهای اعضای فروم

• شروع کننده موضوع kereytoos
  • تاریخ شروع
Sorena

Sorena

GaLaxY SolDier
کاربر تالار
کاربر فعال
پاسخ : داستان بلند با شخصیتهای اعضای فروم

کو وکیلت ؟

آخرین ویرایش:
imelia

imelia

کاربر تالار
کاربر تالار

ببینم آخرش نوع داستان رو معلوم نکردین
یه هفته رفتم مسافرت ها
نیگا کن ترخدا هنوز باهم درگیرن
بابا جان من یه داستان میخواید بگید دیگه
خودتونو کشتین
اصلا یه چیزی من میگم واسه اینکه سر نوع داستان دعوا نکنین انواع داستان رو بیاریم یعنی هم واقعی هم تخیلی
چیه فکر کردین نمیشه؟!
نخیر خیلی خوبم میشه
میخواین یه نوعش رو بگم
خوب داستان این مدلیه :
یکی نفر دیگه در پی قتل های سریالی میمیره و یه عالمه کارگاه و کاربرد شکاف و پلیس میریزن سر جسد و اموالش تا علت رو جویا بشن و چیز جدیدی در باره این قتل های پی در پی پیدا کنن در این میان دو کاراگاه که یکی خانومه و دیگری آقا هست باهم در رقابتن تا علت و قاتل رو هر چه زودتر پیدا کنن این دو تا نظریه های مختلفی دارن و در این حین که داشتن کارشونو میکردن به شواهدی دست پیدا میکنن , کاراگاه خانومه فکر میکنه پای عوامل ما فوق طبیعت در میونه و میره که با شواهدش اینو به اون یکی کاراگاه بگه و یه پزی هم بده ولی با کمال حیرت میبینه هیچکس تو دفتر اون یکی کاراگاه نیست و دفتر رو انگاری بمب زدن از بس که شلوغ و بهم ریختس و اون ناراحت و متعجب میخواد برگرده که با آثار خون بر روی زمین مواجه میشه و پلیس رو خبر میکنه پلیسم زود دست به کار میشه و اول دنبال سر نخ و جسد میگرده (البته اگه کاراگاه مرد مرده باشه ) ولی هیچی پیدا نمیکنه کاراگاه خانوم با شمعه کراگاهیش میفهمه که اون یکی کاراگاه به مطالب مهمی دست پیدا کرده بوده که این طوری متجاوزین خونه رو زیر و رو کردن اون بعد کلی جستوجو به طور اتفاقی روی تقویم شکل برج ایفل رو میبینه که پایی ن اون کلماتی نا آشنا نوشته شده بوده و خانوم کاراگاه اون شکل رو درست در قسمت مربوط به تاریخ فردا پیدا میکنه
این تاریخ مربوط میشه به روزی که طی این مدت افراد مختلفی به طرز مشکوکی در او میمردن ولی این چه ربطی به برج ایفل داشت ؟!
خانوم کاراگاه هنوزم تو فکر عوامل مافوق طبیعت بود و حالا برج ایفلم اضافه شد
خانوم کاراگاه به بسرعت با هواپیما رفت پاریس و برج ایفل رو نظاره کرد تا روز بعد ( روز قتل ها) منتظر نشانه ای ماند و جستوجو کرد و راس ساعت 13 اون اتفاق شوم افتاد...
ساعت 12:30 ظهر:
به خانوم کاراگه خبر میدن که اون خون که توی دفتر ریخته بود به هیچ وجه مال آقای کاراگاه نیست !
ساعت 12:45 ظهر:
خانوم کاراگاه یک سیرک رو که در اون آدما به شکل های مافوق طبیعت با گریم غلیظ ظاهر میشدن پیدا کرد
راس ساعت 13 بعد از ظهر:
یکی از افراد سیرک که خودش رو گریم کرده و آماده اجرا بود ناپدید شده و جسدش در بالای برج ایفل پیدا میشود
و خانوم کاراگاه میفهمه که شواهدی که پیدا کرده بوده مربوط به شغل و گریم اون فرده و شواهد کاراگاه دیگه مربوط به مکان قتل... !
خوب دیگه این یه مدل از اون داستان هاست
هم ماجراجویی و هم تخیل و هم واقعیت
این داستان رو همین جوری نوشتم ولی اگه خوشتون اومده میتونم یه داستان خیلی باحالتر بگم آخه واسه این یکی که الان خوندین هیچ وقتی نذاشته بودم و همین طور که تایپ میکردم ادامه داستان تو ذهنم میمود و من مینوشتم و راستی آخرشم ننوشتم چون نمیدونستم این مدلی دوستدارید یا نه؟
خوب منتظر نظراتونم

آخرین ویرایش:
Sorena

Sorena

GaLaxY SolDier
کاربر تالار
کاربر فعال

حامد کجایی بیا ببین چه استعدادی اومده !

imelia

imelia

کاربر تالار
کاربر تالار

حامد رو میخوای چیکار استعداد که خودش اینجا تشریف داره
من یه نظر خواستم ها حالا واسه من آقا حامدم خبر کردن

Sorena

Sorena

GaLaxY SolDier
کاربر تالار
کاربر فعال

حامد باز کنندۀ تاپیکه
بیاد که شروع کنیم دیگه خانوم استعداد !!!

imelia

imelia

کاربر تالار
کاربر تالار

ولی هنوز نظرتو نگفتی آقای یابنده استعداد بعدشم بقیه چی اصلا از کجا معلوم بقیه داستان این مدلی دوست دارن یا نه؟

Sorena

Sorena

GaLaxY SolDier
کاربر تالار
کاربر فعال

من خوشم اومد از نوشتت و برای همین گفتم با استعدادی !
تصمیم برای نوع و سبک داستان و بقیه چیز ها رو جمع میگیره

imelia

imelia

کاربر تالار
کاربر تالار

مرسی پس منتظر جمع میمونیم

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا